Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιωργο εγω αλλο θελω να δω..

 

Αν ανεβασεις και ρευμα που θα παει το σκορ;;; :-P

 

Αποστολή από το GT-I9001 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιωργο εγω αλλο θελω να δω..

 

Αν ανεβασεις και ρευμα που θα παει το σκορ;;; :-P

 

Αποστολή από το GT-I9001 με τη χρήση Insomnia App

 

xaxaxaxaxaxaxaaxax!!!!!!!!!!!

 

ειμαι σιγουρος οτι θα εκανα τρελλα πραγματα αν ειχα καρτες με δυνατοτητα 1.212+....6αρι σιγουρα..απλα ρε φιλε οπως ειπα κ νωριτερα εισαι με το ενα ποδι στον ταφο..ενα τσαφ κ -500 ευρω απ'την τσεπη σου....ενω με το Tri τα πραγματα θα ειναι πολυ πιο ασφαλεστερα..

 

παω λοιπον για 47'η στην Overall κ 27'η στην Dual GPU

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Prolwer βάζε και χρονισμους, να βλέπω τι να περιμένω αύριο κ γω απο το SLi... :D

 

xaxaxaxaaxaxaxax!!!!! ρε συ δεν εβαλα γιατι πολυ απλα ειμαι στα ιδια..1215 με 1779..ειμαι εντελως οριο,δεν παει ουτε χιλιοστο αλλο απο καρτες..οτι κανω τωρα ειναι απο cpu ram κλπ..οτι βοηθεια χρειαστεις εδω ειμαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xaxaxaxaxaxaxaaxax!!!!!!!!!!!

 

ειμαι σιγουρος οτι θα εκανα τρελλα πραγματα αν ειχα καρτες με δυνατοτητα 1.212+....6αρι σιγουρα..απλα ρε φιλε οπως ειπα κ νωριτερα εισαι με το ενα ποδι στον ταφο..ενα τσαφ κ -500 ευρω απ'την τσεπη σου....ενω με το Tri τα πραγματα θα ειναι πολυ πιο ασφαλεστερα..

 

παω λοιπον για 47'η στην Overall κ 27'η στην Dual GPU

Ετσι ειναι, παντα προσοχη, ειδικα εσεις με τις μεγαλες. Αν και μου την μπηκε πολυ ο evagelou με 1323 core... (για 3Mhz ο αλητης) Να τον καρφωσω? :P 1330 θελω στα ~1.3V που επαιξα ηδη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και μου την μπηκε πολυ ο evagelou με 1323 core... (για 3Mhz ο αλητης) Να τον καρφωσω? :P 1330 θελω στα ~1.3V που επαιξα ηδη.

 

 

κλαιωωωωωωωωωωωω!!!!!!!  ελιωσα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3mhz ειναι αυτα....χαχαχαχαχ

 

του κλεισες το σπιτι κ συ..δεν θα κανει χριστουγεννα..κ ο αγιος βασιλης δεν θα του μπει κανονικα απ'την πορτα αλλα με καταδρομικη απο την καμιναδα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

του κλεισες το σπιτι κ συ..δεν θα κανει χριστουγεννα..κ ο αγιος βασιλης δεν θα του μπει κανονικα απ'την πορτα αλλα με καταδρομικη απο την καμιναδα!

Υπαρχει Αγιος Βασιλης??

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ρε ashmadia με το ενα φουρφουρι την παλευει η δικια σου σε θερμοκρασιες πχ με 1200 core 24/7?

Δεν υποφερεται το fan πανω απο τα ~60-65%. Καπου εκει εχω δουλεψει ολα τα highly ocd runs του valley. Αν σου πω οτι με θερμοκρασιες χειμωνα (15-20C ambient) δεν εχει παει πανω απο 75C ο πυρηνας και 70C τα VRM θα με πιστεψεις?

Επεξ/σία από Ashmadia
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα στο 60-65% ακουγεται ισα ισα στα αυτια μου...και το εχω και ακριβως διπλα στο δεξι μ αυτι! τωρα απο θερμοκρασιες δεν μπορω να πω γτ γενικοτερα παιζω league of legends και τι να το κανω το o/c εκει :P οταν βαζω κατι σκληρο το παω 1250 με 60% φουρφουρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα στο 60-65% ακουγεται ισα ισα στα αυτια μου...και το εχω και ακριβως διπλα στο δεξι μ αυτι! τωρα απο θερμοκρασιες δεν μπορω να πω γτ γενικοτερα παιζω league of legends και τι να το κανω το o/c εκει :P οταν βαζω κατι σκληρο το παω 1250 με 60% φουρφουρι...

Ξεχασα να σου γραψω, 24/7 ειμαι με αθορυβο 35-38% fan (ισα που το αντιλαμβανεσαι σε σχεση με idle 25%), stock clocks και max temp 65-70 (και 60-65 vrm). Περισσοτερη δυναμη δεν χρειαζομαι, αρα δεν την ζοριζω καν.

Τι bios εχεις? (028, 030, 032) Εχω διαβασει οτι δεν υποφερεται ουτε το δικο σου cooler στα 60-65%. Μηπως κανει καλη δουλεια το κουτι σου? Το δικο μου ειναι και τρυπιο και παρ ολα αυτα ειναι ησυχο. :P

 

Ή εμεις ειμαστε κουφοι, ή αυτοι εκει εξω τρελοι.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...