Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπότε μάλλον τέλος ο i7 ε? Αν και είχες πεί ότι του είχες πιει το αίμα ήδη οπότε μάλλον ήταν αναμενόμενο!  B)

 

ναι ρε συ..τον ειχα ξεσκισει..δεν εχω κανενα παραπονο..ειδικα χθες με το 5679 που εβγαλε λιγες ωρες πριν ξεψυχησει.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • BabisTs

    1768

  • ultraex2003

    1480

  • alldaynews

    1022

  • Mult1C0r3Cpu

    690

ετσι..ακομα κ default που ειναι τωρα με το που φαει κανενα black hole η κατι παρομοιο παγωνουν τα windows κ τελος..αρα σιγουρα αυτος ειναι κ οχι η μητρικη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.670...........

Στο bios ή η μεγιστη ηταν αυτη?? Οπως και να χει ειναι λιγακι υψηλη... μεχρι ενα 1,65v απ' οσο εχω διαβασει ειναι το οριο σε υδροψυξη και εκει οχι για πολλα πολλα.... Ποια μητρικη εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μητρικη παντως δεν το πολυκοβω..maximus v gene εχω..κοιτα στο bios ειχα δωσει 1.630 κ τα υπολοιπα τα δινει η μητρικη για να σταθεροποιηθει..με την ψυξη που εχω,θερμοκρσιες δεν ειχα..ισα που επιασε 37,παρ'ολα αυτα μαλλον την ακουσε ο επεξεργαστης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 βαθμους? Τι ψυξη εχεις? Απορια το εχω... αν ειναι ο επεξεργαστης, αν παθει κατι δηλαδη, δεν το παθαινει μια κι εξω???

εχω τελως παντων ειδικη στεγασμενη εγκατασταση εξω απ'το σπιτι με ενα τεραστιο ψυγειο απο air condition αυτοκινητου που το χρυπαει κανονικος ανεμιστηρας αυτη τη στιγμη πχ στους 7 βαθμους..

για τον επεξεργαστη οχι δεν ειναι απολυτο..εχει τυχει να ακουσω κ γω περιπτωσεις σαν τη δικη μου που υπολειτουργουσε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο OCCT μου δινει σφαλμα ποτε στον 0 πυρηνα κ ποτε στον 3 τωρα που το τρεχω..αρα αρχιζει να σιγουρευεται το θεμα οτι ο 2600k ψωφησε.. :)

Δοκιμασες να δωσεις λιγη ταση παραπανω μηπως και...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...