Προς το περιεχόμενο

Insomniac's Desks Pictures thread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί ξάπλα τα ηχεία όμως;

λογω budget δεν καταφερα να παρω τα Tanoy Reveal 501A ( ασχολουμε με μουσικη) και χρεισημοποιησα ενα στερεοφονηκω της samsung με δηκα του ειχια και ευωσον δεν ειναι nearfield monitors αλλα συμβατηκα, εχω σαν αποτελεσμα τη μη αξιοποιηση τους . Διοτι ο κονως που χρειαζετε να απλωση ο ηχος ειναι σε αποσταση μεγαλος και πρωκημενου να ακουσω εγω ξεκουφενω τους υποληπους, συνεπος αφου τα υπολητουργω αξιοποιησα στο μεγηστω την αρχιτεκτονικη νεροχυτη που μου διδαξε η ζωη στης εργενικες της ημερες αφενως και αφετερου καλυψα το κενω κατω απο την οθονη χορωταξηκα. (σορυ για τα ορθογραφηκα, αλλα ειναι και αυτα παιδικο καταληπο )

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα είχες καλύτερο ήχο εάν σήκωνες λίγο τα ηχεία σου; (Οι γκουρούς λεν ότι το τουίτερ πρέπει να είναι στο επίπεδο του αυτιού)

Κατά τα άλλα ωραίο και καθαρό τα γραφείο.

ΥΓ. Βάλε έναν ορθογραφικό έλεγχο στον browser βρε αδερφέ, μας βγήκαν τα μάτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα είχες καλύτερο ήχο εάν σήκωνες λίγο τα ηχεία σου; (Οι γκουρούς λεν ότι το τουίτερ πρέπει να είναι στο επίπεδο του αυτιού)

Κατά τα άλλα ωραίο και καθαρό τα γραφείο.

ΥΓ. Βάλε έναν ορθογραφικό έλεγχο στον browser βρε αδερφέ, μας βγήκαν τα μάτια.

εχεις απολυτο δικιο, τα τουιτερ πρεπει να ειναι στο υψος των αυτιων και να σχηματιζουν ισοσκελες τριγονο με το κεφαλι . αυτο προυποθετη βασης ηχειων και αποροφητικω foam πισω απο τα ηχεια πισω απο μενα και μπασοπαγηδες στης γωνιες. ενα πακετω των 300 - 600 ευρω το οποιο οταν εχω θα το κανω. μεχρι τωτε τα ηχεια οταν δουλευουν ειναι στο υψος του κειφαλιου μου διοτι πισω απο το γραφειο υπαρχει καναπες που δεν φεντεται (για της ταινιες) . της ωρες που ειμαι στο pc δουλευω headset

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...