Προς το περιεχόμενο

Insomniac's Desks Pictures thread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να και το δικό μου. Είναι πολύ στριμωγμένα τα πάντα. Που και να'χα full tower case ή 24άρα οθόνη!
Spotify και Facebook στο Background. Άκουγα Josh Butler - Got a Feeling (Pleasurekraft edit,bontan remix)

Είναι το σύστημα της υπογραφής.

jic0KTV.jpglyBAh34.jpg
Στα δεξιά φαίνονται ένας Canon Pixma Mp250 κι ένα Thomson TG585 V7 (αθάνατο σκυλί,λειτουργεί από το 2008 24 ώρες το 24ωρο) 

Στα αριστερά έχω κολλημένο έναν Serial από Windows XP Home Edition OEM (χρησιμοποιημένος πάνω από 3 φορές,σας τον λέω αν θέλετε)


Και μια μακρινή :

YKMhuRD.jpg

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο.. αλλα απομακρυνε τα ηχεια του AIWA απο εκει διοτι δεν ειναι μαγνητικα θωρακισμενα σε αντιθεση με τα ηχεια υπολογιστή και παιζει να σου δημιουργήσουν προβληματα με παρεμβολες....


Που να ειχες καμια crt οθομη να δεις τι ωραια χρωματακια θα σου εβγαζε με αυτα τα ηχεια διπλα της.... Ααααχ τι ζουσαμε και εμεις οι παλιοι!!!  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο.. αλλα απομακρυνε τα ηχεια του AIWA απο εκει διοτι δεν ειναι μαγνητικα θωρακισμενα σε αντιθεση με τα ηχεια υπολογιστή και παιζει να σου δημιουργήσουν προβληματα με παρεμβολες....

Που να ειχες καμια crt οθομη να δεις τι ωραια χρωματακια θα σου εβγαζε με αυτα τα ηχεια διπλα της.... Ααααχ τι ζουσαμε και εμεις οι παλιοι!!!  :P

Χαχαχ χρωματάκια λέει.. :P

 

Τι προβλήματα μπορεί να δημιουργήσει δηλαδή; Τα ηχεία είναι εδώ,εδώ και 3-4 μήνες,δεν μου έχουν κάνει κανένα πρόβλημα. Απολύτως τίποτα. Πάλι με τα ηχεία (ο θεός να τα κάνει) "υπολογιστή",δλδ Logitech X210,κάθε φορά που μ'έπαιρνε κάποιος τηλέφωνο ξεσκιζόντουσαν στις παρεμβολές,είτε είχα ανοιχτή ένταση είτε όχι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχ χρωματάκια λέει.. :P

 

Τι προβλήματα μπορεί να δημιουργήσει δηλαδή; Τα ηχεία είναι εδώ,εδώ και 3-4 μήνες,δεν μου έχουν κάνει κανένα πρόβλημα. Απολύτως τίποτα. Πάλι με τα ηχεία (ο θεός να τα κάνει) "υπολογιστή",δλδ Logitech X210,κάθε φορά που μ'έπαιρνε κάποιος τηλέφωνο ξεσκιζόντουσαν στις παρεμβολές,είτε είχα ανοιχτή ένταση είτε όχι!

 

Μη θωρακισμενα ηχεια δημιουργουν ισχυρα ηλεκτρομαγνητικα παιδια γυρω τους. Δεν ξερω κατα ποσο μπορουν να επιρεασουν την ορθη λειτουργια μιας TFT οθονης ή του υπολογιστή αλλα σιγουρα δεν θα ήθελα να τα έχω τοσο κοντα στους σκληρούς δισκους μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη θωρακισμενα ηχεια δημιουργουν ισχυρα ηλεκτρομαγνητικα παιδια γυρω τους. Δεν ξερω κατα ποσο μπορουν να επιρεασουν την ορθη λειτουργια μιας TFT οθονης ή του υπολογιστή αλλα σιγουρα δεν θα ήθελα να τα έχω τοσο κοντα στους σκληρούς δισκους μου....

Α,κατάλαβα. Μπορεί κάποια στιγμή να τα μετακινήσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά οι δίσκοι ειδικά δεν καταλαβαίνουν Χριστό....

Πάντως αν δεν πάνε από...ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές (η κάτι τέτοιο) θα πάνε από μπάσο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά οι δίσκοι ειδικά δεν καταλαβαίνουν Χριστό....

 

Λειτουργικα ο δισκος δεν προκειται να παθει κατι αλλα εγω προσωπικα εχω χασει δεδομενα απο δισκο που ακουμπησε για λιγα λεπτα πανω σε μη θωεακισμενο ηχειο το οποιο λειτουργουσε εκεινη την ωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έλα έλα μόνο και μόνο από το φράγμα του Case μια χαρά είναι το παιδί...μαγνήτες ηχείου είναι όχι ο μαγνήτης του Heisenberg...

Επεξ/σία από MavroManitari
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο.. αλλα απομακρυνε τα ηχεια του AIWA απο εκει διοτι δεν ειναι μαγνητικα θωρακισμενα σε αντιθεση με τα ηχεια υπολογιστή και παιζει να σου δημιουργήσουν προβληματα με παρεμβολες....

Που να ειχες καμια crt οθομη να δεις τι ωραια χρωματακια θα σου εβγαζε με αυτα τα ηχεια διπλα της.... Ααααχ τι ζουσαμε και εμεις οι παλιοι!!!  :P

 

Μια χαρά ειναι τα ηχεία που φτιάχνω σε παρακαλώ πολυ μην παραπληροφορείς τον κοσμο και κάνεις ζημια στην εταιρια μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...