Προς το περιεχόμενο

cooler gia 6750


kostass13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όχι θέλω orthos για να έχεις αποδείξεις ότι δουλεύει έτσι 2 ώρες!

και θέλω everest!

 

αυτή η εικόνα που έχεις ανεβάσει δεν μου λέει τίποτα! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
όχι θέλω orthos για να έχεις αποδείξεις ότι δουλεύει έτσι 2 ώρες!

και θέλω everest!

 

αυτή η εικόνα που έχεις ανεβάσει δεν μου λέει τίποτα! :P

 

γουσταρεις να βαλουμε ενα στοιχηματακι εδω που μας διαβαζουν ολα τα παιδια ωστε να ειναι και μαρτυρες?

προτεινω ο χαμενος,να γινετε ban δια παντος.σε παει? εγω ειμαι μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε φούστηδες ξεκολλήστε κάνετε σαν μωρά ποιος την έχει μικρότερη :P και εγώ έχω πιο χαμηλές από του Bouga αλλά δεν τρελαίνομαι να σας το αποδείξω κιόλας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ έχω πιο χαμηλές από του Bouga αλλά δεν τρελαίνομαι να σας το αποδείξω κιόλας...

 

καλα,περιμενε να ανοιξω τα παραθυρα,και μετα ξαναπεστο :lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ούτε εσύ θες να τα ανοίξεις Πάνο... :P

 

κάπως έτσι αν και έχω προνοήσει για τα bench του χειμώνα ;) 4-5 μπουφανάκια και το pc στο μπαλκόνι :lol: να τρέχει Pi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάπως έτσι αν και έχω προνοήσει για τα bench του χειμώνα ;) 4-5 μπουφανάκια και το pc στο μπαλκόνι :lol: να τρέχει Pi

 

έτσι, ο σωστός ο bench-άς δεν παίρνει χαμπάρι από τέτοιες καταστάσεις...

 

file bougas me evales se dilima kai anoixa ta para8yra edw kai 3wres....h mikroterh thermokrasia einai 28 se idle....pagwsa!!!!

 

:lol:

 

 

το γ@μήσαμε λίγο το thread...:whistle:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιό πρόγραμμα χρησιμοποιείς bougas;Γιατί κι εγώ τώρα στα 3,8 είμαι στους 55 με το coretemp και στους 40 me to speedfan... ;)

Kι αν ήξερα να φτιάξω και κανά προγραμματάκι θα σιαχνα ένα που θα ήταν μονίμως καρφωμένο στους 69.Δεν αμφισβητώ ότι βλέπεις αυτές τις θερμοκρασίες.Το θέμα είναι αν αυτές όντως είναι σωστές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να φανταστειτε,οταν ξεμενω απο παγακια,ριχνω τον core2duo στη φραπεδια,και την απολαμβανω.

 

Δεν αμφισβητώ ότι βλέπεις αυτές τις θερμοκρασίες.Το θέμα είναι αν αυτές όντως είναι σωστές...

και στο bios τοσο μου λεει.

πιστευω οτι ισως και να γραφει λαλακιες το bios,αλλα εχω κανει ολα τα update,και οι θερμοκρασιες οι ιδιες.

και η μητρικη μου επισης παγωμενη ειναι. P5K Deluxe wifi-ap. αμα ακουμπησεις ψυχτρες σε northbidge-chipset,παγος ειναι και αυτα.(και το μηνα αυγουστο παγωμενες ητανε).πιστευω οτι ειναι θεμα μητρικης.

την ιδια ψυχτρα με τον ιδιο cpu,την δοκιμασα σε μια P5K,και το αποτελεσμα ητανε 6-9 βαθμους πιο πανω.

 

εχω δοκιμασει επισης και στην ιδια συνθεση την sonic tower.ειχα μεγαλυτερες θερμοκρασιες απο την ζαλμαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άντε για να μην τσακώνεστε :lol:

ambient temp 16.4*C μετρημένη με ψηφιακό θερμόμετρο μέσα στο κουτί οπότε στο δωμάτιο παίζει πιο κάτω, cpu temp 17*C idle, load δεν κάθομαι να κοιτάξω βαριέμαι να περιμένω το orthos να μου ψήσει τον cpu μέχρι να φτάσει max temp και όλα αυτά με 10 λεπτά που άνοιξα τα παράθυρα ! αν τα αφήσω ανοιχτά από το πρωί που λείπω μέχρι το μεσημέρι που είμαι πίσω θα πέσει πιο χαμηλά αλλά δεν θα μπορώ να μπω στο δωμάτιο :P

 

Υ.Γ το board είναι και αυτό στο loop με τον Cpu και δώστε βάση στην τάση του cpu :devil:

 

άντε να ρίξει λίγο χιόνι να αρχίσουμε τα Pi :lol::lol::lol::lol:

post-42566-129062956757_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...