Προς το περιεχόμενο

Delivery φαγητο....Αξιζει?


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πιτσαρια Δροπολις ,κατω πετραλωνα. ΤΕΛΟΣ. η καλυτερη πιτσα στην ελλαδα.ψημενη σε φουρνο απο ξυλα.οπως κατεβαινετε απο τον ηλεκτρικο,πηγαινετε στην οδο ιους,και στριβετε αριστερα,και στα 100 μετρα φτασατε.κανει και Delivery μου φαινετε.

 

+1 επισης,και στα καταπληκτικα μπριζολακια του Τελη στην ευριπηδου. Τελης = ποιοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Έλα ρε Πετράλωνα !!! :P Δρόπολις έχει και οβελιστήριο.Πίτσα δεν έχω πάρει από εκεί αλλά σουβλάκια που πήρα 2-3 φορές ήταν πολύ καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε Πετράλωνα !!! :P Δρόπολις έχει και οβελιστήριο.Πίτσα δεν έχω πάρει από εκεί αλλά σουβλάκια που πήρα 2-3 φορές ήταν πολύ καλά.

 

μενεις πετραλωνα και δεν εχεις φαει πιτσα δροπολις? μιλας σοβαρα? :X

προλαβαινεις.02:00 κλεινει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας στα ΑΒ και αγοράζεις κοτοπουλάκι έτοιμο ψημένο

δυστυχως τα ψημενα κοτοπουλα(οπως και τα τριμμενα τυρια) στα σουπερ ειναι αυτα που πλησιαζουν στη ληξη τους αν δεν εχουν ηδη ληξει.για κατι τρελλα γρηγορο προτεινω τοστ χωρις ψησιμο με τυρι γαλοπουλα ντοματα 1 λεπτο υποθεση το ενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τις παραγγελίες σας, τηλέφωνα επικοινωνίας : 210-77.93.777

 

Καλή σας όρεξη.

 

 

ροφλ

 

http://www.google.gr/search?q=210-77.93.777&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

wtf!!!! η φρου θελει το κακο μας. αλητεια. αρκουδειδες. κεντρο δηλητηριασεων???? εκτος και αν εχει τοσο καλο χιουμορ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμπειρία από παρασκευή γευμάτων Πίτα Παππού Ζωγράφου και Ηλιούπολη, μακριά ! Γενικά με αυτά που έχω δει και από παιδιά που δουλεύουν σε τέτοια μαγαζιά πρέπει να εισαι λίγο προσεκτικός αν δεν θες να διευρύνεις άθελα σου το φάσμα των διατροφικών σου επιλογών, με την αντιμετώπιση της υγιεινής που έχω παρατηρήσει κάποιοι ελάχιστοι τυχεροί είναι σε θέση χωρίς να το ξέρουν ν'απαντήσουν το ερώτημα του πόσο νόστιμη είναι η ανθρώπινη σάρκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με έπιασε βραδινή λιγούρα, 3 φέτες salami αέρος ιταλικό 1 σκελίδα σκόρδο 3/4 από ντομάτα μισό κρεμμύδι λίγο vegeta (σκόνη για ζωμό λαχανικών) λίγα μακαρόνια, 1 γουλιά κρασί , λίγο λάδι και 3-4 φετουλες απο τρουφα που έχω στο ψυγείο, λίγο ελαιολαδο και παρμεζάνα και tsoup 15 λεπτα και παει η λιγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το προβλημα ειναι το delivery μετα τις 2 το βραδυ που δεν υπαροχουν πολλα.πες οτι θες να φας πιτσα,πιττες κ τα 24ωρα μονο σαντουιτσ κ κρεπες εχουν τι καταντια ειναι αυτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο σαντουιτσ κ κρεπες εχουν τι καταντια ειναι αυτη

ξεχασες και το βρομικο.μακραν το καλυτερο νυχτερινο φαγητο.

 

ειδικα ο Τζιμης (καντινα),στα λιμανακια!μετα απο κοντρα,πως τραβιεται το ατιμο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά απο 4 χρόνια φοιτητής κατάντησα να αναγκαστώ να μάθω να μαγειρεύω για να μην χειροτερέψουν τα προβλήματα του πεπτικου μου συστήματος από το έτοιμο φαγητό....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η καντινα που λες ειναι στο ριμπας?

ρε αδερφε αυτοι(κ το κλασσικο στην ευθεια μετα το πεταλο π το ριξαν+λαιμο) το γαμησαν το θεμα ουτε χαβιαρι να πουλαγαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mαλλον το καλο μας θελει, να ειμαστε προετοιμασμενοι αν παραγγειλουμε απο κει :D

 

μάλλον :)

 

Εγω που είμαι μικρή και άμαθη ας πούμε, το μπέργκερ μετά απο μερικές ώρες έκανε αυτοβούλως ηρωικές εξόδους... πίτα του παππού λοιπόν ...τζιζ κακό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μενεις πετραλωνα και δεν εχεις φαει πιτσα δροπολις? μιλας σοβαρα? :X

προλαβαινεις.02:00 κλεινει!

 

Εντάξει μένω Άνω Πετράλωνα και όχι Κάτω,άσε που το δροπολις(για σουβάκια) το πρότεινε φίλος και το έμαθα πριν από λίγο σχετικά καιρό.Θα δοκιμάσω καμιά φορά και πίτσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...