Προς το περιεχόμενο

Terminator Salvation: The Future Begins


Toufas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 236
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Η ταινια εχει πραγματικα το δικο της στυλ και δεν ειναι τοσο "καλο-γυαλισμενη" οσο θα περιμενε κανεις απο μια ταινια terminator.Προσπαθει δηλαδη να δωσει εμφαση στους χαρακτηρες και να ειναι και λιγο dark-gothic movie.

Ακομα και πολες σκηνες δρασης ειναι γυρισμενες με εναν τροπο που δεν εχουμε συνηθισει με την καμερα να κανει καποια πρωτοτυπα παιχνιδια που σε αλλους μπορει να αρεσουν και αλλους μπορει να ξενισουν.

Γενικα η ταινια βλεπετε ευχαριστα.

Μαλιστα στην αιθουσα που την παρακολουθησα στο τελος το κοινο χειροκροτησε(ειχα πολλα χρονια να το δω αυτο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω θα ηθελα αν ειναι ευκολο να μου πειτε τις ημερομηνιες σε ολα τα terminator...Δηλαδη,ποτε εφυγε για το παρελθον ο Κάιλ Ρις,σε ποια χρονολογια πηγε,και ποσο χρονων ειναι το 2018 ο Τζον Κονορ....

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 03:21 ----------

 

Και επειδη δεν θυμαμαι καλα ο Καιλ Ρις οταν ειναι στο παρελθον πεθαινει;γιατι αν δεν πεθαινει θα πρεπει το 2018 να ειναι μεγαλη ηλικια κι οχι μονο 17

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ, ενδιαφερουσα ταινια, οσον αφορα τα γραφικα ΚΑΙ ΜΟΝΟ φυσικα. Πλεον, για πολλοστη φορα θα πω οτι δεν υπαρχουν σεναρια-οραματα, ιδεες-ονειρα, ιστοριες που θελουν κατι να πουνε την σημερον εποχη.

 

Οπως αναμενονταν, ειναι τρομερα τα σκηνικα, τα εφφε, καθαρα κινηματογραφικη ταινια. Τα γραφικα πλεον δεν παιζονται! Ειναι ενα σταδιο πριν το τελειο. Μενουν τα καημενα τα ματια! Ποτε θα τα πετυχουν ΑΝ τα πετυχουν αυτα αραγε...

 

 

Ο arni ειναι ολα τα λεφτα, αν και εμφανιστηκε πολυ λιγη ωρα. Σχεδον τελειος! Με ενα γυαλακι παντως (στο επομενο πχ ;) ) γινεται χαλαρα ιδιος ακριβως! Ειπαμε, τα ματια...

 

 

Θελω και T1000 και το 900ρι. Να δουμε τι ηταν αυτο αραγε. ΔΕΝ θελω Τ-Χ! Ηταν τελειως ηλιθια ιδεα cyborg... Γυναικα τωρα.. Και τα φουσκωνε κιολας. Ρε ουστ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θέλω και μπαίνω σε φόρα ρε πστ μου... (με το συμπάθειο κι όλας)

 

ποιο το προβλημα σου τλκ?(με το συμπαθειο κιολας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Φίλε μου, αν ενοχλείσαι από κάτι υπάρχει το "report". Για την ταινία τα είπαμε.

 

το ίδιο όμως ισχύει και για σένα :-)

 

γιατί ουσιαστικά εσύ παραπονέθηκες πρώτος :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...