Προς το περιεχόμενο

Terminator Salvation: The Future Begins


Toufas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν παίζει κάτι τέτοιο και δεν έχω δει τη σειρά. Η πλοκή είναι βασικά ανύπαρκτη, πολύ απλοϊκή - μηδέν βάθος. Απ'αυτή την άποψη ναι αισθάνθηκα κενό :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 236
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Την είδα και γω...

Για κάποιον που δηλώνει (και είναι) fan του Terminator και έχει δώσει σημασία σε όλες τις λεπτομέρειες κυρίως στο 1 και στο 2 θα πορωθεί άσχημα. Εμένα μου άρεσε πάρα πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην ξεχνάτε ότι είναι η αρχή όλης της φάσης ...δηλαδή πως δημιουργείται η αντίσταση...... Οπότε φυσιολογικο να έχει πολλά references .

 

Εμένα πάντως μάρεσε και έχω λατρεία σε οτιδήποτε teminator - based.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηταν με μεγαλη διαφορα το χειροτερο απο τα προηγουμενα..... αμερικανια σε ολο της το μεγαλειο,δυστυχως χωρις καθολου εμβαθυνση στους χαρακτηρες.Πολυ γρηγορα θα ξεχαστει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει μια σύνδεση με τις προηγούμενες σίγουρα . Και εδικά με την 1η ταινία . Όσον αφορά το μέρος της δράσης με ξενέρωσε λιγουλάκι διότι περίμενα περισσότερα "μελλοντικά" στοιχεία από πλευράς ανθρώπων

και βλέπω το 2018 να έχουν πιστολάκια ακόμα

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν εγώ περιμένω κανέναν σοβαρό να κάνει καμμιά σοβαρή κριτική της ταινίας. Γιατί μερικοί από εσάς μάλλον έχετε κανά 20άρι χρόνια να δείτε τις παλιές και άλλα νομιζατε ότι θα δείτε. Περιμένω την γνώμη του Thresh και κανέναν πιο ψυχροκέφαλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν εγώ περιμένω κανέναν σοβαρό να κάνει καμμιά σοβαρή κριτική της ταινίας. Γιατί μερικοί από εσάς μάλλον έχετε κανά 20άρι χρόνια να δείτε τις παλιές και άλλα νομιζατε ότι θα δείτε. Περιμένω την γνώμη του Thresh και κανέναν πιο ψυχροκέφαλο

 

Καλά συγγνώμη που δεν αποθεώσαμε την ταινία... αυτό μάλλον θα μας κατέτασσε στους σοβαρούς.

Δες κι εδώ αφού θέλεις"σοβαρές" κριτικές

 

http://www.rottentomatoes.com/m/terminator_salvation/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...