Προς το περιεχόμενο

Star Trek Online


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Star Trek Online F2P switch happening in January

 

Cryptic Games’ parent company Perfect World has announced the free-to-play switch for Star Trek Online will happen on January 17. The switch is slightly later than the expected end of year targeted switch for the MMO, which first launched back in 2010.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 2 μήνες μετά...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Moderators

Μιας και με έπιασε λίγο το Star Trek-ικό μου και επειδή ήθελα να δω πόσο έχει αλλάξει από την beta (και ότι είναι πια F2P :P), το έβαλα να δω πάλι.

 

Για κάποιο λόγο, περίμενα να έχει περισσότερο polish μετά από τόσο καιρό, π.χ. το journal που συνεχίζει να μην δίνει λεπτομέριες για κάποια πράγματα. Γενικά θυμίζει όπως ήταν η beta χωρίς το bug του γίγαντα ανθρώπου στο διάστημα και του μίνι-διαστημοπλοίου στο έδαφος όταν μπότσαρε το loading.

 

Επίσης με έχει κακομάθει το SWTOR και περιμένω να ακούω ομιλία σε κάθε συζήτηση και όχι όποτε το παιχνίδι θυμάται ή έχει κάποιον γνωστό ηθοποιό. :P

 

Combat (μιας και το παιχνίδι είναι περισσότερο αυτό) στο έδαφος συνεχίζει να μην μου αρέσει, αλλά το τρώω.

 

Στο διάστημα, ειδικά σε group καταστάσεις, εκεί είναι που λέει, αφού φεύγουν άπειρα phasers, τορπίλες, νάρκες, κλπ.

 

Και έχει επίσης το καλό που έχει κάθε μέρα (αν δεν κάνω λάθος) events που γίνονται κάποια ώρα και τα έχει και σε πρόγραμμα για να ξέρεις πότε γίνεται κάποιο.

 

Έχει την φάση του, αλλά φαίνεται γιατί έγινε F2P.

 

Πάντως από κόσμο έχει αρκετό νομίζω, βλέπω διάφορους τριγύρω. Επίσης 95% πρέπει να έχουν cruisers. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...
  • 1 χρόνο αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...