Προς το περιεχόμενο

ADSL σε σπιτι χωρις τηλεφωνικη γραμμη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νοικιασα ενα σπιτι πανω απο μενα σε καποιον και πηγε στο Πλαισιο για adsl και τον ρωταγαν αν ειναι pstn ή isdn η γραμμη !!! Αφου τους ειπε οτι δεν εχει τηλεφωνικη συνδεση τι ερωτηση ηταν αυτη ???

 

Τελος παντων...Σε ασχετο-η επεσε.

 

Ειναι πιο ευκολο να βαλει adsl τωρα που δεν υπαρχει τηλεφωνικη συνδεση ή πιο καλα θα ηταν να εχει ΟΤΕ και εκει να βαλει adsl ????Δεν τον απασχολεει ιδιαιτερα ο χρονος ενεργοποιησης μιας και ειναι εξωτερικο και επιστρεφει 15 Φεβρουαριου 2008.

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • Super Moderators

an vrei kapoio diktuo sthn geitonia kai an auto einai anoikto...ase pou einai paranomo na travas xwris na exeis zhthsei adeia apo ton allo...

xwris na lavoume upopsh thn "e3arthsh" apo ton allon...fantasou na exeis anagkh to net kai o allos na exei kleisto to router...los poulos...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα τηλ τωρα την netone (αυτη εχω κι εγω) και φυσικα και γινεται αλλα θελει πιο μεγαλο χρονο ενεργοποιησης. Καπου στον εναμισυ μηνα.Εγω με συνδεση ΟΤΕ ειχα κανει μονο 20 ημερολογιακες μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nai alla 8a valei kai thlefwnikh grammh nomizw...den prokeitai na einai xwris thlefwno mono me adsl...

 

 

Ναι ετσι ακριβως.

 

Δεν το ηξερα αυτο...

 

Tnx Γιαννη!

 

 

Κι εγω δεν ημουν σιγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα του ειπαν απο netone οτι ειναι καλυτερα να εχει τηλ γραμμη απο ΟΤΕ και μετα να ζητησει μεταφορα αριθμου και συνδεση adsl. Εκανε αιτηση στον ΟΤΕ και του ειπαν σε 7 εργασιμες...Με τις γιορτες παμε καπου 5-10 Ιανουαριου. Για να κανει ομως αιτηση φορητοτητας κλπ πρεπει να εχει ενα λογαριασμο ΟΤΕ στα χερια του. Ξερει καποιος ποτε ερχεται ο πρωτος λογαριασμος του ΟΤΕ σε νεα συνδεση ??

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...