Προς το περιεχόμενο

linksys wag200 firmware 1.01.06


poulinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

bgikeneo firmware gia to linksys wag200 1.01.06

 

http://www-uk.linksys.com/servlet/Satellite?c=L_Download_C2&childpagename=UK%2FLayout&cid=1129319258422&packedargs=sku%3D1149562522103&pagename=Linksys%2FCommon%2FVisitorWrapper&lid=5842222103B07

 

ine gia annex a auto.

Fixes security issue with XSS and CSRF.

- Fixes issue with UPnP crash when opening 10+ port forwarding.

- Fixes issue with port 5190, 5566, 4443 opening.

- Fixes issue with DSL performance degradation when running P2P program for long time.

- Fixes issue with Access Restriction

- Use new Cisco/Linksys Logo.

- Added Single Port Forwarding entries to 20.

 

 

auta diorthonei.to ebala kai to kalo ine ta 20 entries sto port forward kai ligo kalitera kai pio statheri krataei tin grami oso blepo.

 

gia annex b den blepo kati.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

προς το παρον ολα καλα, δεν βλεπω καμια αλλαγη στα settings μου, preferences, figuring, security, port-forward κλπ κλπ...μου αφηνει μια αισθηση μετα απο απο μερικα δοκιμαστικα reconnect στο micro Torrent. ειδα οτι κανει πιο γρηγορα συνδεση με τα torrents που εχω σε εξελιξη για downloading, συνδεομαι με seeder αμεσως μολις ανοιξω τον client, ενω παλια περιμενα μερικα secs. μεχρι να συνεχισει απο εκει που ειχε κανει παυση το καθε αρχειο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πριν λιγες μερες πηρα το ίδιο μοδεμ και αυτο που παρατηρω στο ασυρματο ειναι οτι ανα τακτα χρονικα διαστηματα η συνδεση μου νεκρωνει (το βλεπω και απο το εικονιδιο του ασυρματου) οποτε πολυ συχνα παιρνω μνμ 'problem loading page". μετα απο μερικες αποπειρες το ξαναβρισκει και επανερχεται στα κανονικα του.Μου το κανει και με τους 2 υπολογιστες μου. Αρκετά συχνά επίσης μου κανει και disconnect απο το ασυρματο κατι που δεν θεωρω φυσιολογικο αφου ο υπολογιστης ειναι σταθερος και δεν μετακινειται για ναπω οτι χανει το σημα του...το firmware του ειναι το 1.01.05. Καμιά ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω και εγώ το ίδιο εδώ και καμιά βδομάδα με το ίδιο firmware και δεν έχω κανένα πρόβλημα.

γι αυτό που λες ότι νεκρώνει κοίταξε στην κεντρική σελίδα στο setup μαλών είναι τσεκαρισμένη η επιλογή connect on demand άλλαξε τη και επέλεξε keep alive

τώρα για το ασύρματο που λες δεν μου έχει αποσυνδεθεί ποτέ όσο το χρησιμοποιώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω με το wireless δεν ειχα προβλημα.τωρα εχει βγει και αλλο firmware 1.01.06.δοκιμασε και αυτο.επισης δοκιμασε να αλλαξεις καναλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to modem ειναι το wag200g-eu.To 1.01.06 που εχει στη σελιδα της linksys αναφερεται στο wag200g σκέτο αν και στο διαβασε το λεει οτι ειναι για ολες τις χωρες τις Ε.Ε. Θα δουλεψει το φερμγουερ τουτο η θα εχω αλλα προβληματα;Η επιλογη κηπ αλαηβ ειναι ενεργή, και μολις άλλαξα καναλι για να το δοκιμάσω.Επειδη δεν εχω εμπειρια απο ασυρματα,μηπως έχει να κανει με το σημα;Η καρτα δικτυου μου στο σταθερο γραφει οτι η ισχυς του σηματος μου ειναι μεταξυ 42-46%. Το μοδεμ το εχω στον πανω οροφο και ακριβως απο κατω τον σταθερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παδια το ιδιο μοντεμ εχο κι εγω κ μαζι με αυτο μου ηρθαν κ 2 αποριες

α)που γινονται οι ρυθμισεις του μοντεμ

β)η αναβαθμισεις του φιρμ πως τι κανω

Ευχαριστω

Ιασωνας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παδια το ιδιο μοντεμ εχο κι εγω κ μαζι με αυτο μου ηρθαν κ 2 αποριες

α)που γινονται οι ρυθμισεις του μοντεμ

β)η αναβαθμισεις του φιρμ πως τι κανω

Ευχαριστω

Ιασωνας

 

ΜΠΕΣ ΣΤΗΝ IP ΤΟΥ MODEM ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ BROWSER(Π.Χ EXPLORER - FIREFOX). Η IP ΕΙΝΑΙ Η 192.168.1.1. ΒΑΖΕΙΣ ΤΟ USERNAME KAI PASSWORD ΠΟΥ EINAI ADMIN. ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΝΕΙΣ UPDATE TO FIRMWARE. ΘΕΛΕΙ ΟΜΩΣ ΨΑΞΙΜΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...