Προς το περιεχόμενο

linksys wag200 firmware 1.01.06


poulinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

δεν συγχρονιζει με τιποτα.

οι ρυθμισειs ειναι σωστεs,πηρα και την φορθνετ για επιβεβαιωση,τα ιδια.

εχω αλλα 2 ρουτερ τα οποια δεν εχουν κανενα προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα μου φενεται παραξενο.ξερω οτι μερικες φορες τα Linksys κανουν κατι παραξενα αλλα οχι να μην συγχρονισει.με τα αλλα ρουτερ στα ποσα κλειδωνεις ???αλλα παντως μην αγχωνεσαι.μπορεις να βαλεις το linksys να παιξει σαν access point.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το linksys wag200 με το 1,0,09 firmware.

Μπορω να βαλω το τελευταιο 1.1.06 firmware κατευθειαν, ή πρεπει να βαλω και ολα τα υπολοιπα ενα-ενα?

 

απευ8ειας το βαζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο εχω δει στα φορουμ δεν ειχα δει κατι τετοιο ουτε σε google.τωρα με ενα search βρηκα

http://www.google.gr/search?hl=el&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=wag200+client&spell=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ακόμη είναι αρχή, αλλά μ' έχει τσατίσει πολύ αυτό το router. Με το που το έβαλα πάνω, δούλεψε για 3 λεπτά και μετά κόκκινο στο internet, πράσινο στο DSL. Έμεινα 8 ημέρες χωρίς internet, λόγω προβλήματος της forthnet (2play soho έχω) και τελικά μου το πρόβλημα λύθηκε κι έχω internet. Αλλά πολλές φορές, στα καλά καθούμενα, το Internet ανάβει κόκκινο και "κολλάει" εκεί, δηλαδή δεν αποσυγχρονίζει, απλώς μένει έτσι. Το δε τραγικότερο της υπόθεσης είναι ότι όταν κολλάει, μπαίνω στη σελίδα και βλέπω το noise margin για το download να έχει φτάσει 2147483645 περίπου (!!!), δηλαδή περίπου 2^31... Δεν ξέρω τι φταίει, αλλά το Siemens CL-110 που είχα πριν δεν έκανε τέτοια...

 

εγω σημερα το πηγα πισω αφου πρωτα επικοινωνησα με την φορθνετ οι οποιοι μου ειπαν οτι δεν υπαρχουν ρυθμισειs ειδικεs για αυτο το ρουτερ και οτι ειναι προβληματικο στιs γραμμεs τηs φορθνετ.

 

Εάν το είπαν αυτό είναι πολύ μεγάλα λαμόγια, αφού οι ίδιοι πουλάνε αυτό το Wireless Router στα καταστήματά τους, και το δίνουν και δώρο με το Wireless ADSL-in-a-box...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8α λυθει καποια στιγμη με firmware απο την λινκσυς .ειναι ψιλο bug του λινκσυς σε σινδιασμο με την γραμμη.καποτε ελεγα division tis cisco τωρα λεω ουτε καν το 1/10 division tis cisco.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...