Προς το περιεχόμενο

Demigod


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νέο patch του Demigod

Demigοd v1.10 (1.10.111 on Impulse)

--------------------------------

 

- Activated Cοncede mechanism

- Speed debuffs nοw have a default minimum mοve speed based οn base move speed * 0.66

- Chat window art fixes, improvement to background for visibility.

- When selling an idol we destroy all units created by that idol.

- Fixed a bug where minions that have engaged a specified target wοuld lοse their target if target mοved οut οf range.

- AI

- Flag capture checks

- Added task ticks

- Tightened purchasing priorities

- Removal of spammy achievement warnings

- Fix bug where hitting F10 in the main menu would show a broken dialog box.

- Fixes to healing crystal textures.

- Fixed a mismatch when replacing player in matchmaking.

- Lοbby autοLaunch cοde nοw checks to see that remοte players were cοnnected tο each other before launching game.

- Edited display error for Regulus Achievement.

- Increased price of Heart of life, doubled cooldown, made it an artifact, and increased the overall effect.

- Increased the power of Hex Scroll

- Reward for game completion upped from 10 to 40, to reward players for finishing the game, win or lose.

- Reduced experience and gold reward from killing priests and angels, to offset the benefit the opposing team sees from a citadel upgrade in those types.

- Improved Angel anti-Demigod focus.

__________________

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μια ερώτηση μόνο (σίγουρα έχει απαντηθεί σε προηγούμενες σελίδες!)

Δοκίμασα το παιχνίδι στο PC ενός φίλου μου και είδα έκπληκτος ότι δεν έχει campaign! Είναι αλήθεια ή έχω πρόβλημα στα μάτια? Έπαιξα λίγο skirmish και μου φάνηκε καλό, αλλά χωρίς campaign πόσο replayablility μπορεί να έχει ένα παιχνίδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Παιδια μου ηρθαν με email 2 εκπτωτικα κουπονια για το Demigod. Η τιμη του παιχνιδιου με την εκπτωση παει στα 19.95$. Οποιος θελει μπορει να μου ζητησει με p.m να του στειλω. First come first served:)

 

Αρης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Όσοι θέλουν μπορούν όταν πάνε να αγοράσουν το Demigod να βάλουν τον παρακάτω κωδικό εκεί που λέει apply coupon και θα έχουν 75% έκπτωση δηλαδή θα τους έρθει 5 δολάρια νομίζω.Απ'ότι κατάλαβα δεν υπάρχει όριο στο πόσοι θα το χρησιμοποιήσουν οπότε όσοι πιστοί προσέλθετε.

 

DGFRIEND-4382470

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι θέλουν μπορούν όταν πάνε να αγοράσουν το Demigod να βάλουν τον παρακάτω κωδικό εκεί που λέει apply coupon και θα έχουν 75% έκπτωση δηλαδή θα τους έρθει 5 δολάρια νομίζω.Απ'ότι κατάλαβα δεν υπάρχει όριο στο πόσοι θα το χρησιμοποιήσουν οπότε όσοι πιστοί προσέλθετε.

 

DGFRIEND-4382470

 

ενδιαφερον... 5 ευρω ναι τα χαλαλιζεις... 30+ οχι:-) tnx για την πληροφορια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι θέλουν μπορούν όταν πάνε να αγοράσουν το Demigod να βάλουν τον παρακάτω κωδικό εκεί που λέει apply coupon και θα έχουν 75% έκπτωση δηλαδή θα τους έρθει 5 δολάρια νομίζω.Απ'ότι κατάλαβα δεν υπάρχει όριο στο πόσοι θα το χρησιμοποιήσουν οπότε όσοι πιστοί προσέλθετε.

 

DGFRIEND-4382470

 

Με το παραπάνω κουπόνι βγαίνει 3,72 €. Δελεαστική τιμή για παιχνίδι, αλλά όχι για κάποιο που εδώ και μήνες το παράτησαν οι developers και συνεχίζει να έχει πολλά προβλήματα, με κυριότερο τους ελάχιστους online παίχτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...