Προς το περιεχόμενο

Gamepads/ controllers/ χειριστήρια για PC - Προτάσεις και απορίες


panaathas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ακουστε ρε παιδια, εγω δεν εχω προβλημα για του xbox μιας και καλοδιομενο κανει 35 ευρο και το logiteck ασυρματο κανει 30...αλλα αναμεσα σ'αυτα τα 2 πιο ειναι το καλυτερο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

παιδιά θέλω να αγοράσω ένα gamepad από e-shop. το θέλω για το pro 2009 και για το Grid.μπορεί να μου προτείνει κανείς κάποιο καλό και φθηνό από την ποικιλία του e-shop? ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πριν πάρω xbox με αυτό έπαιζα. Λίγο βαρύ αλλά καλό. Θα σου πρότεινα βέβαια αν δεν ξαπλώνεις στην καρέκλα αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ασυρματο δεν ενδιαφερομαι. σορυ που επιμενω αλλα τα πιο φθηνα δεν αξιζουν? το λεω γιατι θα παρω και μια καρτα γραφικων μαζι και τα €πουλα ειναι λιγα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα πιο φθηνά δεν ξέρω... πάντως με ένα 20άρικο σου φέρνω αύριο το ασύρματο μου γιατί έχω να το χρησιμοποιήσω μήνες και δεν πρόκειται να το ξαναχρησιμοποιήσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο πρότεινα γιατί έχω δοκιμάσει πολλά joypad και λίγα (ειδικά για PC) αξίζουν. Σε κάθε περίπτωση θα σου πρότεινα να κοιτάς προς logitech.

 

Με 23 Ε Logitech και δόνηση:

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.580168

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΦΤΗΝΟ!

Ειδικά στο θέμα των χειριστηρίων είμαι απόλυτος. Είχα πάρει ένα της saitek στα 14ε από το eshop και χάλασε σε 10 μέρες.

Από τα χέρια μου έχουν περάσει 4 χειριστήρια: των 20ε, 14ε, 30ε, 25ε. Είχα επιτυχία 75%.

Από μάρκες σου προτείνω logitech ή M$.

Πρόσφατα είδα το 360 controller στα 25ε (από carrefour!!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε εγώ έχω ένα MS-Tech Ls15, μάρκα μέκαψες, το είχα πάρει 11 ευρώ από συνοικειακό μαγαζάκι, και έχει βγάλει 2,3 χρόνια χωρίς το παραμικρό πρόβλημα, βρε τι κάτω έπεσε, βρε τι στο θρανίο το κοπάνησα (όταν μου βάζουν γκολ θολώνω) τίποτα δεν καταλαβαίνει... Κι έχω κι ένα δεύτερο το οποίο είχε 8 ευρώ και το μόνο του αρνητικό είναι ότι δεν έχει μοχλούς, σκυλί κι αυτό..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες το Logitech Clillstream. Έχει και ανεμιστιράκια να σε φυσάει το αγέρι ;P

εχω το ίδιο και ειμαι ευχαριστημένος, για τα λεφτά του ειναι οτι καλυτερο υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου εγώ πήρα πριν από 6-7 μήνες αυτό:http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.802282 από το e-shop και παίζω φανατικά pes 2009 και είμαι πολύ ικανοποιημένος,ούτε προβλήματα ούτε τίποτα.:shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...