Προς το περιεχόμενο

rapidshare.com τα παιξε;;;


fragment_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για όσους κοιτάνε το account τους εκτός από να κατεβάζουν μόνο, είχαν μηδενίσει τον μετρητή για τα 25Gb/5 μέρες καθώς και το ip log και άρχισαν ξανά να καταγράφουν από την Δευτέρα, (χωρίς να βγάλουν καμιά ανακοίνωση), αυτό έδειχνε ότι είχαν πρόβλημα και μάλλον το έκλεισαν τελείως για να το λύσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 116
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ά, Ρε παιδες, ούτε κι εγώ μπαίνω ΚΑΙ πήρα OTEnet, νομίζωντας την προαναφερθήσα ώς ιθύνουσα.

Πώ πώ, τώρα δέν έχω τί να κάνω, όλη μέρα - κάθε μέρα κατεβάζω.

Έλα RS μήν μ' αφήνεις χωρίς τη δόση μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σταματήστε πια να κάνετε σαν γκόμενες με το παραμικρό. μην πέσει ένα site για λίγο, αμέσως το κάνουμε θέμα.

 

 

αφενως μαρεσει να κανω σαν γκομενα και αφετερου πληρωσα 5 ευρω για 2 μερες που ειμαι αθηνα και δεν θελω τετοια να γυρναω και να βλεπω dead links....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

As of 19 January 2008 16:00 GMT, Rapidshare AG's servers were shutdown by anti-piracy authorities in Germany. More than hundreds of Rapidshare servers were seized from their offices in Berlin although no arrests were made. Sources said, authorities are contemplating pursuing legal action against users who distribute and download pirated copies of software and movies from these servers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

As of 19 January 2008 16:00 GMT, Rapidshare AG's servers were shutdown by anti-piracy authorities in Germany. More than hundreds of Rapidshare servers were seized from their offices in Berlin although no arrests were made. Sources said, authorities are contemplating pursuing legal action against users who distribute and download pirated copies of software and movies from these servers.

 

Αν είναι έτσι θα κλείσουν πολλά σπίτια:eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος πια!

Περιμενετε λιγο και θα φτιαξει.

Ουτε ψαρακες νεοσυλλεκτοι δεν κανουν ετσι με ραδιο αρβυλα.

Κατεβαστε και κανενα torrent εντω μεταξυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το LOCK στο domain φιλε σημαινει αλλο πραγμα

(οτι αν ληξει κατι γινεται και ανανεωνεται αυτοματα το registration η κατι παρομοιο)

:-)

 

Και για λόγους αναβάθμισης κλειδώσανε το domain?

 

domain: rapidshare.com

status: LOCK

owner-c: LULU-9408709

admin-c: LULU-9408709

tech-c: LULU-9408709

zone-c: LULU-9408709

nserver: ns1.rapidshare.com

nserver: ns2.rapidshare.com

created: 2006-07-17 19:14:07

expire: 2008-05-27 14:23:36 (registry time)

changed: 2008-01-02 22:49:45

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...