Προς το περιεχόμενο

rapidshare.com τα παιξε;;;


fragment_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 116
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Επίσημη ανακοίνωση:

 

Unfortunately, starting at 5 pm CET, one of our carriers experienced a severe technical problem with their hardware, causing a loss of 50 gigabit of bandwidth. Therefore RapidShare was unavailable for several hours. We already have taken steps to avoid this particular problem in the future.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Anακατευθύνει το όνομα "rapidshare" στην διεύθυνση IP που αντιστοιχεί. Και το κάνει για εκατοντάδες servers του rapidshare ;)

 

ps1. όταν ανοίξει το site, επαναφέρετε το αρχικό αρχείο. Ή αδειάστε το παρόν.

 

Γιατί αν το αφήσουμε αλλαγμένο πειράζει; Απ' ότι βλέπω λειτουργεί κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί αν το αφήσουμε αλλαγμένο πειράζει; Απ' ότι βλέπω λειτουργεί κανονικά.

Απλά εάν κάποια στιγμή αλλάξουν οι διευθύνσεις IP, τότε ο υπολογιστής σου θα ανακατευθύνει ακόμη στις παλιές και θα έχεις την εντύπωση ότι έχει πρόβλημα το rapidshare.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κολιση κανενος το download counter ?

εμενα ειναι εδω και 2 μερες σταματημενο

στο 26000mb και αυτο γινετε εδω και κατι μερες

μια μου κατεωενει 5giga μια δεν κατεβαινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλύτερα να μην ανοίγει κάθε λίγο ένα thread ..γιατί λογικό και δεν θα κλείσει ποτέ το rapidshare .. αυτό είναι εγγυημένο .. είναι εταιρεία με πολύ μεγάλο τζίρο πιστεύω.... Και επιβάλλεται να ανβαθμιστούν λίγο για να αποφεύγονται αυτά τα crashes..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αφαιρέθηκαν τα άσχετα με τη συζήτηση posts μεταξύ δύο μελών που λογομαχούν.

 

Το forum δεν ενδιαφέρεται για τις λεκτικές αντιπαραθέσεις των μελών. Παρακαλώ θερμά αν έχετε να πείτε κάτι που απευθύνεται σε ένα συγκεκριμένο μέλος, στείλτε ένα pm.

 

Ευχαριστώ. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια προσπαθω να κατεβασω και τπτ.μου λεει οτι εχει ξεπερασει το οριο των 25gb σε 5 μερες.εχω να κατεβασω κανα 2-3 μερες μηπως και το διορθωσει.τι φταιει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια προσπαθω να κατεβασω και τπτ.μου λεει οτι εχει ξεπερασει το οριο των 25gb σε 5 μερες.εχω να κατεβασω κανα 2-3 μερες μηπως και το διορθωσει.τι φταιει?

Μήπως είχες φτάσει στο όριο τις πρώτες 2-3 μέρες του 5ήμερου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια προσπαθω να κατεβασω και τπτ.μου λεει οτι εχει ξεπερασει το οριο των 25gb σε 5 μερες.εχω να κατεβασω κανα 2-3 μερες μηπως και το διορθωσει.τι φταιει?

 

Σιγουρα δεν κατεβαζεις τιποτα εδω και 2-3 ημερες οπως λες ή μηπως κατεβαζεις 2-3GB

καθε ημερα με αποτελεσμα να εχεις αθροισμα καθε 5 συνεχομενες ημερες 25GB?

Σε καθε περιπτωση μπορεις να ελεγξεις τα Logs στο Premium -zone login και να δεις ακριβως τι συμβαινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...