Προς το περιεχόμενο

rapidshare.com τα παιξε;;;


fragment_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οκ,το τσακαρα απο τα logs και τελικα η τελευταια ημερ/νια ειναι στις 21 του μηνα οποτε θα πρεπει να περιμενω ως τις 23.σας ευχαριστω για την συμβουλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 116
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

για να καταλαβω, και εμενα απο εχτες το βραδυ μου λεει οτι ο server δεν μου επιτρεπει να κατεβασω αρχεια... μπηκα στην σελιδα της και ειδα τα logs. εκει δεν καταλαβαινω, εχω περασει κατα πολυ τα 25G αυτον τον μηνα. Τι περιορισμος υπαρχει; 25 τον μηνα; και πρεπει να περιμενω τον αλλο μηνα τωρα; μηπως υπαρχει αλλο προβλημμα και δεν κατεβαζει απο rapid; αν μπορειται να με βοηθησετε;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να καταλαβω, και εμενα απο εχτες το βραδυ μου λεει οτι ο server δεν μου επιτρεπει να κατεβασω αρχεια... μπηκα στην σελιδα της και ειδα τα logs. εκει δεν καταλαβαινω, εχω περασει κατα πολυ τα 25G αυτον τον μηνα. Τι περιορισμος υπαρχει; 25 τον μηνα; και πρεπει να περιμενω τον αλλο μηνα τωρα; μηπως υπαρχει αλλο προβλημμα και δεν κατεβαζει απο rapid; αν μπορειται να με βοηθησετε;;;

 

Τα πραγματα ειναι απλα:

Πρεπει να καταλαβεις οτι το οριο των 25GB ειναι για καθε 5 συνεχομενες ημερες.

Δηλαδη για καθε 5 συνεχομενες ημερες απο οπου και αν αρχισεις να τις μετρας δεν θα πρεπει να υπερβαινεις τα 25GB.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου φτάνουντα 25 έλεος.Εγώ άντε να κατεβάσω 2 gb την μέρα(γιατί πιο πολυ ταινίες κατεβάζω πότε να προλάβω να γράψω πάνω απο 3 ταινίες).Εσύ που τα βάζεις τόσα gb re braxos?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα κατεβαζω xbox 360 παιχνιδια και εχω 6 εξωτερικους δισκους 500G ο ενας οποτε...

δεν ειμαι αχαριστος πριν απο λιγους μηνες ειχα 56κ ιντερνετ οποτε δεν πρεπει να παραπονιεμαι...

 

επειδη εχω ποντους για 2 λογαριασμους, αν κανω αλλον λογαριασμο, θα με αφησει ή θα καταλαβει οτι ειμαι ο ιδιος και δεν θα με αφηνει;;;

σας ευχαριστω για την βοηθεια, ολους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι πολύ λίγα με τις ταχύτητες που πιάνουμε τώρα εννοείται .. αλλά τα 25 γίγα είναι και ο λόγος όμως που δεν μπουκώνουν και οι σέρβερς του ...και κατεβάζουν όλοι με φουλ .. Φανταστείτε τους Σουηδούς ή τους Αμερικάνους να κατέβαζαν με 100 Mbs συνεχώς .. τότε .. δεν μας έσωνε τίποτα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Πάλι δε μπορώ να μπω απόψε.

Κατεβαζω κανονικα αυτην την στιγμη.Αρχιζει να ειναι ενοχλητικη η κατασταση ομως,μια και χτες δεν μπορουσα να μπω και μολις ειχα ανανεωσει λογαριασμο.Απορια μου ειναι τι γινεται με αυτους που κανουν λογαριασμο για 48ωρες και οι 5-10 τυχει να ειναι offline.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...