Προς το περιεχόμενο

ΕΝΑ PC ΕΩΣ 1200 ευρα


jadream

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

σωστότατος ο iced

 

δεν χρειαζετε να δω 1,2,5,10 ποστ του συγκεκριμενου χρηστη.εχω ηδη διαβασει 120.000 τοπικ με θεμα "καινουριο pc για crysis",και αναφορες οτι κολαει σχεδον σε ολους τους υπολογιστες ;) .

θα ηθελες να σου θυμισω μερικα ποστς?

 

και όμως χρειάζεται...δες το pc του John2gr το οποίο μπορούσε κάποιος να το αγόράσει από τα τέλη του 2006 και δες σε τι settings παίζει το Crysis και μετά πες μου αν υπερβάλεις ή οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Είμαι υπέρ του να λες την γνώμη στου αλλά όχι να την επιβάλεις @ΒΟUGAS

 

+1 για την σύνθεση του @Spartacos

και εγω συμφωνω.Μην κανετε αλλα offtopic.Aν ειναι ανοιξτε τοπικ "CONSOLES VS PC" και πειτε τα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα δεν το ξεκινησα εγω το θεμα.εγω απλα στο πρωτο μου ποστ ειπα την αληθεια.οτι το παιχνιδι στο pc ειναι ακριβο σπορ,και οτι θες καθε λιγο και λιγακι αναβαθμιση.και οτι αν το θελει για παιχνιδια,καλυτερα να παρει μια κονσολα να κανει την δουλεια του.και ηρθαν καποιοι χρηστες να μας βγαλουν και τρελους.

ο κοσμος το εχει τουμπανο,και αυτοι κρυφο καμαρι :-D ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

κανείς δεν προσπάθησε να σε βγάλει τρελό...απλά υπερβάλεις...διότι με ένα καλό pc που μπορούσε κάποιος να αγοράσει από τα τέλη του 2006 μπορεί άνετα να παίζει games (ΚΑΙ το Crysis με tweaked very high settings) ακόμα και τώρα...(χάρη στην 8800 GTX)

 

και στο κάτω κάτω που ξέρεις τι games παίζει ο topic creator και του προτείνεις κονσόλα ενώ εκείνος ζητάει pc? αν θέλει συγκεκριμένα strategy/rpg/mmorpg/adventures τι θα κάνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη το καναμε λιγο @ουτανα το τοπικ με τα offtopik,ανοιξα θεμα στην ενοτητα console games να συζητησουμε εκει :-D

 

ρε θρες,νομιζεις εμενα δεν θα μου αρεσε να εχω ενα pc για ολες τις δουλειες,και να παιζω και σε αυτο τα παιχνιδια μου,και οχι να εχω 3-4 διαφορετικες συσκευες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανείς δεν προσπάθησε να σε βγάλει τρελό...απλά υπερβάλεις...διότι με ένα καλό pc που μπορούσε κάποιος να αγοράσει από τα τέλη του 2006 μπορεί άνετα να παίζει games (ΚΑΙ το Crysis με tweaked very high settings) ακόμα και τώρα...(χάρη στην 8800 GTX)

 

και στο κάτω κάτω που ξέρεις τι games παίζει ο topic creator και του προτείνεις κονσόλα ενώ εκείνος ζητάει pc? αν θέλει συγκεκριμένα strategy/rpg/mmorpg/adventures τι θα κάνει?

 

rpg καλα βρισκεις και σε κονσολες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ναι τώρα σε πήρε ο πόνος Bouga :P :p :P

 

rpg καλα βρισκεις και σε κονσολες

 

είπα συγκεκριμένα, πιστεύω πως το κάλυψα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αι οτι θες καθε λιγο και λιγακι αναβαθμιση
Ειπαμε δεν θελει καθε λιγο και λιγακι, μην επαναλαμβανομαστε.

 

Η αληθεια ειναι οτι αυτη τη στιγμη δεν αγοραζεις σωστο gamer pc. Ολα τα parts θα τα βγαλουν περα ανετα εκτος απο την καρτα γραφικων. Δεν υπαρχει κατι αυτη τη στιγμη που να κρατησει πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο καθενας εδω λεει το μακρυ του και το κοντο του

ThReSh εχεις απολυτο δικιο

jadream κοιτα καποια απο τις συνθεσεις που αναφερθηκαν εδω και θα βρεις για πολυ καιρο την υγεια σου, παιζοντας ολα τα παιχνιδια σε πολυ καλες αναλησεις

 

ps: εχω pc απο το 2006 (μπορει και πιο πριν δεν θυμαμαι καλα τωρα) και δεν εχω κανενα παραπονο και με την 7600gs παρακαλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει κατι αυτη τη στιγμη που να κρατησει πολυ

 

μα αυτο λεμε τοση ωρα.γι'αυτο και πολλοι παιρνουν μια κονσολα και ξεμπερδευουν.

 

και να μιλησω και λιγο για το θεμα που ανοιξε το τοπικ το παιδι,συμφωνο και εγω με την συνθεση του σπαρτακου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
A person on the Beyond3D forums tested various games, and found that some 360 games don't even run at 720p, and are instead upscaled to it. Halo 3 and Perfect Dark Zero, for example, run at 640p, while PGR3 and Tomb Raider run at a measly 600p.

 

It has also been noted that it runs at 1138x640 with only Bilinear filtering, no Anti Aliasing, and gets roughly 30 frames per second average.

 

αυτά για τις αναλύσεις σε κονσόλα Xbox360 :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτά για τις αναλύσεις σε κονσόλα Xbox360 :-)

 

εμεις που εχουμε 360,βλεπουμε καλυτερα γραφικα.εσυ απλα δεν εχεις,και προφανος κανει μπαμ,οτι δεν εχεις δει ποτε 360 απο κοντα :P .

σε προσκαλω την κυριακη σπιτι μου,να ξεσκιστουμε στο παιχνιδι,και σε 360 και στο pc,και μετα θα μου πεις την αποψη σου :-)

 

τα νουμερα μιλανε

ποιο απ'ολα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
εμεις που εχουμε 360,βλεπουμε καλυτερα γραφικα.εσυ απλα δεν εχεις,και προφανος κανει μπαμ,οτι δεν εχεις δει ποτε 360 απο κοντα :P

 

δεν έχω γιατί τα exclusive games του (μέχρι στιγμής) δεν με ενθουσιάζουν τόσο ώστε να σκάσω λεφτά για να το πάρω

 

τώρα αν έσεις που έχετε xbox360 βλέπεται καλύτερα γραφικά επετρεψέ μου να βγάλω από την λίστα τον littlelouivego που λέει το αντίθετο (και έχει και xbox360 & PS3)

όπως επίσης και τον δημιουργό του Gears of War

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...