Προς το περιεχόμενο

ΕΝΑ PC ΕΩΣ 1200 ευρα


jadream

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πμ απο καποιον χρηστη,35 λεπτα πριν :

"sovara mhlas file einai wntws toso kalo to 360 oso les? den to exo dei pote."

 

και πριν απο λιγο ελεγε οτι το pc ειναι πολυ καλυτερο απο το 360! αφου δεν το εχει δει,πως το λεει? περιμενω απαντηση εδω στο φορουμ,αλλιως θα πω το νικ σου,και θα κανω και report το πμ να το διαβασουν mods να το επιβεβαιωσουν! :-D

 

αυτοι ειναι οι pc gamers:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
δεν έχω γιατί τα exclusive games του (μέχρι στιγμής) δεν με ενθουσιάζουν τόσο ώστε να σκάσω λεφτά για να το πάρω

 

τώρα αν έσεις που έχετε xbox360 βλέπεται καλύτερα γραφικά επετρεψέ μου να βγάλω από την λίστα τον littlelouivego που λέει το αντίθετο (και έχει και xbox360 & PS3)

όπως επίσης και τον δημιουργό του Gears of War

 

νομιζω οτι υπερβαλεις λιγο οταν λες οτι δεν σου αρεσουν τα παιχνιδια του 360.τα παντα βγαζει.οτι θες,παιχνιδια για ολα τα γουστα.

και κατι αλλο.μονο τα γραφικα παιζουν ρολο για σενα? το παιχνιδι δεν παιζει κανενα ρολο δηλαδη? γιατι εμενα δεν με ενδιαφερουν καθολου τα γραφικα,και τα παιχνιδια που παιζω περισοτερο ειναι τα παλια tomb raider το max payne 1-2 και tetris-pac-man.

δηλαδη εισαι της αποψης,γραφικα να εχει κι οτι να'ναι? αν ειναι ετσι,βαλε μια ταινια FullHD να δεις. :-D

 

το airborne που ειχε γραφικουρες,σε εντυπωσιασε δηλαδη? εγω συχαθηκα τα medal of honor με το τελευταιο που εβγαλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω οτι θα συμφωνει και ο ThReSh οτι τα γραφικα ειναι ενας απο τους παραγοντες

αλλοι ειναι το gameplay, το ειδος, ο ηχος (χωρις καλο ηχο ενα παιχνιδι ειναι μισο) κ.α.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

εννοώ ότι τα games που βγαίνουν σε xbox360 και δεν βγαίνουν σε PC ως games γενικότερα δεν με ενθουσιάζουν τόσο ώστε να πάρω κονσόλα...για τα άλλα που υπάρχουν σε pc (από την στιγμή που το pc μου είναι καλό και τα τρέχω στο full) ποιος ο λόγος να πάρω κονσόλα? :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω οτι θα συμφωνει και ο ThReSh οτι τα γραφικα ειναι ενας απο τους παραγοντες

 

σιγουρα,αλλα τα γραφικα που κυλανε ομαλα στην οθωνη σου,και οχι να @@ στα κολληματα ετσι? γιατι ειμαι σιγουρος,οταν κολαει και κανει σπασιματα το παιχνιδι και χανει frames,κατεβαζεις την αναλυση για να μπορεσεις να παιξεις και να ευχαριστηθεις το παιχνιδι σου.δεν νομιζω να μπορεις να ευχαριστηθεις το παιχνιδι σου με ολα τα παραπανω?

 

γιατι δεν συνεχιζουμε σε αυτο το τοπικ?

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=234687

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
σιγουρα,αλλα τα γραφικα που κυλανε ομαλα στην οθωνη σου,και οχι να @@ στα κολληματα ετσι? γιατι ειμαι σιγουρος,οταν κολαει και κανει σπασιματα το παιχνιδι και χανει frames,κατεβαζεις την αναλυση για να μπορεσεις να παιξεις και να ευχαριστηθεις το παιχνιδι σου.δεν νομιζω να μπορεις να ευχαριστηθεις το παιχνιδι σου με ολα τα παραπανω?

 

γιατι δεν συνεχιζουμε σε αυτο το τοπικ?

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=234687

 

A person on the Beyond3D forums tested various games, and found that some 360 games don't even run at 720p, and are instead upscaled to it. Halo 3 and Perfect Dark Zero, for example, run at 640p, while PGR3 and Tomb Raider run at a measly 600p.

 

It has also been noted that it runs at 1138x640 with only Bilinear filtering, no Anti Aliasing, and gets roughly 30 frames per second average.

 

αν πάιζουν με τέτοια ανάλυση με bilinear filtering και χωρίς φίλτρα είναι προφανές γιατί δεν έχουν κολλήματα στο xbox360...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω, δεν απαντω γι αυτο

 

το λες ομως,αφηνωντας υπονοουμενα οτι μονο παιχνιδια του pc βρησκεις στο ιντερνετ. :-)

 

θα ήταν ιδανικότερο να τα μεταφέρει (αν θέλει) στο άλλο topic που άνοιξε ο BOUGAS

εγω σας το ειπα αλλα εσεις μιλατε εδω περα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...