Προς το περιεχόμενο

Τρελή Προσφορά...


panos2000gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για όσους αναζητούν Laptop μέχρι 700 ευρώ ας ρίξουν μια ματιά στην προσφορά του ΠΛΑΙΣΙΟΥ γιατι νομίζω ότι είναι καλύτερη προσφορά που τρέχει σήμερα.

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=21&category=69977907&product=986739

 

Το είδα απο κοντά και αυτά είναι τα σωστά χαρακτηριστικά ανεξάρτητα με το τι λεει στο site.

ACER 5920G 601G16MN TIMH 699 EURO!!!

Core 2 Duo T7500 (2.2Ghz, 4mb cache)!!!

NVIDIA 8600 GT 256MB DDR3 up to 1GB!!!

160GB SATA (5400rpm/8mb cache)

1 GB RAM DDR2/667

Crystalbright οθόνη 8ms

Camera with 2 microphones!!!

Ethernet Gigabit!!!

WIFI A/B/G/Draft N!!

HDMI!!

SUBWOOFER!!

Battery 4800!!

VISTA PREMIUM

 

Καθόλου άσχημα ε? ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
γιατι εμενα μου φαινετε φυσιολογικη η τιμη του?

 

εισαι λιγο υπερβολικος...

 

τα χαρακτηριστικα ειναι πολυ καλα, η μνημη αν και 1GB πολυ φθηνα βαζεις αλλο ενα, αν και δεν ειμαι πεποισμενος οτι ειναι στα 667ΜΗz

 

Για τα χρηματα ειναι πολυ καλη προσφορα και μαλιστα εχει και 8cell μπαταρια οπως λεει

 

Βεβαια οταν διαβασα subwoofer πεθανα φιλε μου...οπως και το Camera with 2 microphone!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κάποιο λάθος πρέπει να έχει γίνει στην τιμή. Μέχρι πριν λίγες μέρες ήταν "ευκαιρία" στα 979 ευρώ. Μάλλον 999 ήθελαν να γράψουν.

 

Εγώ αγόρασα τον συγκεκριμένο τις γιορτές με 979 ευρώ. Η μνήμη του είναι φυσικά στα 667mhz. Η μπαταρία του δε είναι 6-cell. Η 8600GT του μηχανήματος έχει πάνω μνήμη DDR2 και όχι DDR3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εισαι λιγο υπερβολικος...Βεβαια οταν διαβασα subwoofer πεθανα φιλε μου...οπως και το Camera with 2 microphone!!!

 

Και όμως ισχύουν και τα δύο....υπάρχουν δύο μικρόφωνα ένα δεξιά και ένα αριστερά της κάμερας για καλύτερο chatting. Όσο για το subwoofer βρίσκεται στο κάτω δεξί μέρος του Laptop και δίνει αξιοπρεπέστατο ήχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το παράδοση σε 72 ώρες να σας προβληματίσει. Μάλλον δεν υπάρχει το κομμάτι. Κάντε ένα τηλέφωνο όσοι ενδιαφέρεστε και πέιτε μας τι σας είπαν. Τίς γιορτές κάνανε το ίδιο κόλπο με μια samsung tft tv.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι εμενα μου φαινετε φυσιολογικη η τιμη του?

 

 

Ξαναδιάβασε τα χαρακτηριστικά του. Και εγώ αναρρωτιέμαι γιατι σου φαίνεται φυσιολογική η τιμή :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κάποιο λάθος πρέπει να έχει γίνει στην τιμή. Μέχρι πριν λίγες μέρες ήταν "ευκαιρία" στα 979 ευρώ. Μάλλον 999 ήθελαν να γράψουν.

 

Εγώ αγόρασα τον συγκεκριμένο τις γιορτές με 979 ευρώ. Η μνήμη του είναι φυσικά στα 667mhz. Η μπαταρία του δε είναι 6-cell. Η 8600GT του μηχανήματος έχει πάνω μνήμη DDR2 και όχι DDR3

 

Για την μνημη της κάρτας γραφικών πιθανόν έχεις δίκιο...επιφυλλάσομαι να το ξαναδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το παράδοση σε 72 ώρες να σας προβληματίσει. Μάλλον δεν υπάρχει το κομμάτι. Κάντε ένα τηλέφωνο όσοι ενδιαφέρεστε και πέιτε μας τι σας είπαν. Τίς γιορτές κάνανε το ίδιο κόλπο με μια samsung tft tv.

 

Παιδιά η προσφορά τρέχει εδώ και 2-3 μέρες αλλά δεν έχουν δώσει ιδιαίτερη προβολή στο Πλαίσιο. Το συγκεκριμένο laptop έβγαινε στα 1000 ευρώ περίπου και θεωρούνταν καλή τιμή ακόμη και σε αυτά τα επίπεδα.

 

Χτες υπήρχαν ετοιμοπαράδοτα κομμάτια στα μαγαζιά κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εισαι λιγο υπερβολικος...

 

πιθανος,βασικα δεν ξερω τι παιζει με αυτο το γουφερ,και την καμερα με τα 2 μικροφωνα,και με την μπαταρια που αναφερεις.εχει μεγαλυτερη διαρκεια δηλαδη?

 

γιατι απο τα υπολοιπα χαρ/κα που ειδα,ειδα φυσιολογικη την τιμη του.με τα ιδια λεφτα παιρνεις και εναν toshiba με core2duo,2600pro , 2gb ram,160αρι σκληρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όμως ισχύουν και τα δύο....υπάρχουν δύο μικρόφωνα ένα δεξιά και ένα αριστερά της κάμερας για καλύτερο chatting. Όσο για το subwoofer βρίσκεται στο κάτω δεξί μέρος του Laptop και δίνει αξιοπρεπέστατο ήχο.

 

το συμπαν λειτουργησε εναντιον μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιθανος,βασικα δεν ξερω τι παιζει με αυτο το γουφερ,και την καμερα με τα 2 μικροφωνα,και με την μπαταρια που αναφερεις.εχει μεγαλυτερη διαρκεια δηλαδη?

 

γιατι απο τα υπολοιπα χαρ/κα που ειδα,ειδα φυσιολογικη την τιμη του.με τα ιδια λεφτα παιρνεις και εναν toshiba με core2duo,2600pro , 2gb ram,160αρι σκληρο.

 

900 εχει BOUGAS και εχει AMD turion, αν κανω λαθος δωσε μας Link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...