Προς το περιεχόμενο

Τρελή Προσφορά...


panos2000gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και όμως ισχύουν και τα δύο....υπάρχουν δύο μικρόφωνα ένα δεξιά και ένα αριστερά της κάμερας για καλύτερο chatting. Όσο για το subwoofer βρίσκεται στο κάτω δεξί μέρος του Laptop και δίνει αξιοπρεπέστατο ήχο.

 

Δυο μικροφωνα εχει για παραδειγμα και το MacBook Air και subwoofer εχει ακομα και το δικο μου λαπτοπ που ειναι 2.5 ετων. Δεν ειναι και τιποτα το εξαιρετικο βεβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
900 εχει BOUGAS και εχει AMD turion, αν κανω λαθος δωσε μας Link

 

δεν το βρισκω στο πλαισιο,μονο αυτο που λες με τα 900 εχει.

 

τελευταια φορα που το ειδα ητανε πριν κανα 3μηνο,και ειχαμε κανει και συζητηση στο φορουμ.η 699 η 799 ειχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω. Αν όντως ισχύει , τρέξτε να προλάβετε! Εγω που το πήρα 979 πριν ένα μήνα πίστευα ότι και πάλι ήταν αρκετά καλή τιμή γι'αυτά που δίνει. Του βάζεις επι τόπου 2 γίγα μνήμη και το μηχανημα είναι super

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς αλλά αν βρείτε καλύτερη προσφορά ακόμη και στα 900 ευρώ κάντε τον κόπο και στειλτε τη με ένα link. Το συγκεκριμένο μηχάνημα με επιπλέον 2gb RAM (περίπου 40 ευρώ) γίνεται πύραυλος!!!

 

Επιπλέον από ποιότητα κατασκευής είναι πάνω του μετρίου (συναρμογή κτλ) και στα πολύ θετικά ότι μπορείς να ανοίξεις με -ένα- μόνο καπάκι όλο σχεδόν το κάτω μέρος του Laptop και να έχεις άμεση πρόσβαση σε επεξεργαστή, σκληρό, ram, wifi, κάρτα γραφικών, ανεμισήρια κτλ κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ θα το χτύπαγα άνετα το συγκεκριμένο και μάλιστα θα έκανα μια επέκταση εγγύησης με γύρω στα 120 ευρώ τα 3 χρόνια για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

Αυτό το "Gemstone design" των νέων Acer πολύ μου αρέσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το βρισκω στο πλαισιο,μονο αυτο που λες με τα 900 εχει.

 

τελευταια φορα που το ειδα ητανε πριν κανα 3μηνο,και ειχαμε κανει και συζητηση στο φορουμ.η 699 η 799 ειχε.

 

Τελευταία προσφορά για το συγκεκριμένο μηχάνημα έγινε από το Multirama και ήταν 799 ευρώ. Με την διαφορά ότι είχε τον Τ7100, 120αρι δίσκο, απλό WIFI, δεν θυμάμαι για μπαταρία και 8600gs αντί για GT.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...