Προς το περιεχόμενο

Καλύτερα παιχνίδια για PS3


katsouras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατεβασα το tekken 5 για ps3 απο το ps store

Μονο 19 ευρω

Παιζει και online

Τελειο για τους λατρεις των 3d fighting

 

review

http://www.gamespot.com/ps3/action/tekken5darkresurrection/index.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βασικα ειχα 360 και ειχα μεινει λιγο πισω στα games tou ps3...Για αυτο ρωταω να μου πειτε γνωμες απο τα παιχνιδια που εχετε παιξει να παρω μια ιδεα..Μου αρεσουν πολυ τα rpg k adventure action..Θελω να εχει καλη πλοκη-σεναριο...Πιο πολυ με εντυπωσιαζει η ουσια ενος παιχνιδιου παρα τα φανταχτερα γραφικα του...

 

Αφού σου αρέσουν τα rpg/adventures τότε πρέπει οπωσδήποτε να τσεκάρεις το folklore.

Έχω πάθει πλάκα με το παιχνίδι, είναι μια μίξη rpg/adventure/mystery, έχει φοβερό σενάριο και πρωτότυπο σύστημα μάχης...μπορείς να κατεβάσεις add-on quests με 2 ευρώ από το psn, έχει online, και αρκετά μεγάλη διάρκεια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με τα παιδιά...το COD4 online είναι κάψιμο....και το Heavenly Sword έχει εντυπωσιακά γραφικά αλλά είναι καθαρά action game και το σύστημα μάχης είναι απλοικό...το A.Creed έχει φοβερή φυσική & εντυπωσιακα γραφικά αλλα απο ενα σημειο και μετα το gameplay του είναι μονοτονο και το βαριεσαι...το Rachet είναι ένα πολύ καλό platform για να περασεις την ωρα σου.Unreal III,Burnout & DMC4 δεν τα έχω παίξει ακόμα αλλά μιλάμε για τίτλους εγγύηση.Tespa για να μην σε κουράζω όλα τα λεφτά είναι το Uncharted...με διαφορά το καλύτερο action/adventure της αγοράς...δεν περίμενα να είναι breathtaking γιατι κανένα απο τα παιχνίδια του Ps3 που είχα παίξει δεν ηταν αλλα μου προκάλεσε μεγαλύτερο ενθουσιασμο και απο το Α.Creed.Yποστηρίζει ήχο DTS έχει εντυπωσιακά γραφικά/animation (άμα δεις τα εφέ στο νερό και το level με το Jet Ski θα καταλαβεις) και απλώς καλό storyline...είναι λιγότερο adventure απο το Tomb Raider και περισσότερο action....εαν έχεις TV με 1080p και ηχοσύστημα που υποστηρίζει DTS μιλάμε για κινηματογραφική εμπειρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβασα το tekken 5 για ps3 απο το ps store

Μονο 19 ευρω

Παιζει και online

Τελειο για τους λατρεις των 3d fighting

 

review

http://www.gamespot.com/ps3/action/tekken5darkresurrection/index.html

 

ελεος ποια, παλι ζει ο Heihachi??:P

ωραιο το Tekken...To 3 φανταστικο,το tag ανανεομενο,το 4 καλο,το 5 πιο καλο.

Αλλα...ως εκει!βαρεθηκα....:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...