Προς το περιεχόμενο

Καλύτερα παιχνίδια για PS3


katsouras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχουν και οι ενοικιασεις οποτε περιορισμος στα λεφτα δεν παιζει.Στα περι best game http://www.metacritic.com/browse/games/score/metascore/all/ps3?view=condensed&sort=desc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Final Fantasy XIII

 

 

 

Το MGS4 ειναι must αν δεν το εχεις παιξει ακομη. το βρισκεις παμφθηνα

 

Το θέμα με το MGS4 όμως είναι πως πρέπει να έχεις παίξει και πρόσφατα τα 1,2,3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιόν τομέα ήταν καλύτερο το ΧΙΙΙ σε σχέση με το Χ ; (Παράδειγμα το FFX)

Κύριε, κύριε! να πώ; Στον εξής ένα: γλιτώσαμε από τον Tidus. Εγώ αυτό μόνο μπορώ να βρω. Δύσκολη ερώτηση όμως παγίδα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κύριε, κύριε! να πώ; Στον εξής ένα: γλιτώσαμε από τον Tidus. Εγώ αυτό μόνο μπορώ να βρω. Δύσκολη ερώτηση όμως παγίδα. :)

Εκτός από τα γραφικά που όσο να ναι με ενθουσίασαν την πρώτη φορά που το παιξα, το γεγονός ότι το story πιο linear πέθανε και ότι το ελάχιστο freeroam γίνετε διαθέσιμο κοντά στο τέλος, αυτα και μόνο το κατατατάσσουν αιώνες πισω απο τα best ever 7,8,9,10 αντε και 12. :) Ο Tidus αν και έπριζε είχε φάση! xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FF XIII καλο αλλα σε σημειο να το λεμε το καλυτερο του Ps3 ειναι λιγο αστειο.Δεν ειναι καν Exclusive. :P  Το Last Of Us δεν το εχω παιξει ακομα και δεν μπορω να πω αλλα σαν exclusive πανω κατω αναφερθηκαν παραπανω,για Uncharted trilogy δεν θα αναφερθω μιας και το 2 και 3 μαρεσαν και τα 2 παρα πολυ,αλλα το 1 το βαρεθηκα γρηγορα.Αξιζει να αναφερθει παντως οτι στον τομεα των JRPG το καλυτερο του Ps3 και απο τα καλυτερα των τελευταιων 10 περιπου χρονων ειναι το διαμαντι με ονομα Ni No Kuni.

 

Μια λιστα με τα ps3 exclusive games http://en.wikipedia.org/wiki/Category:PlayStation_3-only_games

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Gran Turismo είναι ο τίτλος κατατεθέν του PS3 και μακράν ο καλύτερος εξομοιωτής οδήγησης που αναπτύσσεται. Είχα διαβάσει σε συνέντευξη του Λούις Χάμιλτον πως στις "νεκρές" περιόδους του, μαθαίνει τις πίστες μέσω του Gran Turismo! Το ίδιο έχω ακούσει και γι άλλους πιλότους!!

 

Για 'μένα, το παιχνίδι για απόλυτο και διαχρονικό κάψιμο, είναι το Battlefield 3 (προσεχώς 4).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Battlefield δεν ειναι exclusive και μακραν το απολαμβανεις πολυ καλυτερα σε ενα Pc :P .To Gran Tourismo σε πωλησεις ειναι οντως η κορυφη αλλα πως στο καλο αγοραζουν τοσο πολλα ατομα τo Prologue σε τιμη  σχεδον οσο του κανονικου παιχνιδιου το θεωρω μεγαλη χαζομαρα παντως. <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...