Προς το περιεχόμενο

Forthent ταχύτητες και ιδιόκτητο δίκτυο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από την κυριακή δεν είχα τηλέφωνο.Σταθερό οτε. Αλλά ούτε και ίντερνετ. Forthnet. Μου το έφτιαξαν σήμερα και μου είπαν έφταιγε το ρουτερ. Παίρνω τηλ στην forthnet σήμερα το πρωί και μου λένε ότι δεν έχουν ίντερνετ πολλές πόλεις γιατί έχει ένα πρόβλημα και μπλα μπλα μπλα. Εσείς έχετε; εγώ είμαι τούμπα. Θεσσαλονίκη. Και τώρα γράφω από το κινητό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εσύ είσαι στο ιδιόκτητο της Forthnet? Τι ταχύτητα έχεις?

 

Εγώ είμαι στο ιδιόκτητο (τηλεφωνία και Internet), έχω 2Play SoHo 24MBps και σήμερα από το πρωί που το άναψα σέρνεται, κατεβάζει κάτω από 50kb/sec...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ είσαι στο ιδιόκτητο της Forthnet? Τι ταχύτητα έχεις?

 

Εγώ είμαι στο ιδιόκτητο (τηλεφωνία και Internet), έχω 2Play SoHo 24MBps και σήμερα από το πρωί που το άναψα σέρνεται, κατεβάζει κάτω από 50kb/sec...

 

Ωραία, καθησυχάστηκα. Γιατί και εμένα (στης αδερφής μου) σήμερα σερνότανε. Μια ώρα να ανοίξει μαι σελίδα. Το ωραία πάει στο ότι το πρόβλημα δεν είναι μόνο δικό μου αλλά γενικό (μη παρεξηγηθώ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρίσκομαι θεσσαλονικη-κεντρο(Ευαγγελίστρια)...οσο για το atenuation ειναι 16db

 

Ποιο παλια κατεβαζα σχετικα καλα,τωρα εδω και 3 εβδομαδες κατι γινεται,το ιδιο ισχυει και για τον ευοσμο ο κουμπαρος μου εκανε 2play και τα ιδια "σκατα" ειναι,ενα πραγμα που παρατηρησα ειναι το εξεις:σαββατο και κυριακη πρωι παει καλα(200-300),οπως και μεσημερια,τις αλλες ωρες 50-150 βαρια-βαρια...αντε βγαλε ακρη...:-(

 

Κι εγώ Ευαγγελίστρια μένω και έχω το ίδιο πρόβλημα με τη γραμμή τα βράδια κυρίως (έκανα και αντίστοιχο topic λίγο παρακάτω). Λες να παίζουν με τα καλώδια τα παλικάρια της forthnet;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

το 700 μέτρα από που το βγάζεις? γιατί δεν υπάρχει περίπτωση να είσαι τόσο κοντά και να συγχρονίζεις μόνο σε 8-9mbit...

 

μήπως να άρχιζες τα τηλεφωνήματα στην Forthnet?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...