Προς το περιεχόμενο

Knight Rider 2008


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εμένα παντός μου ψιλό άρεσε , δεν λέω ότι ήταν κορυφή αλλά ήταν όπως ήταν και ο παλιός ιππότης της ασφάλτου , οκ το σενάριο δεν σκίζει αλλά θα περιμένω και τα επόμενα επεισόδια για να κρίνω σαν αρχή καλό ήταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδα κ εγώ πριν λίγο. Ανάμεικτα τα συναισθήματα. Σαφώς και δεν μπορεί να συγκριθεί με την αρχική σειρά αλλά ελπίζω να τα παει καλύτερα στα επόμενα επεισόδια. Το αυτοκίνητο σας άρεσε καθόλου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως μου άρεσε.... Δεν νομίζω ότι ξέφυγε από την πρώτη σειρά, απλώς οκ θέλουν λίγο στρώσιμο στο καστ. Όσο για τις κάμερες στο καζίνο, εντάξει βλέπεις μία σειρά με ένα αμάξι που μιλάει και κάνει regenerate αυτό σε χάλασε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα στην αρχή που είδα φωτό το νέο ΚΙΤ είχα ξενερώσει και έλεγα οτι δεν θα το δω.

Το βάζω έτσι για λίγο στην αρχή και παίζει η μουσική....αυτο ήταν!!!

Καλό ήταν να περνάει η ώρα οχι για τπτ παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένταξη ρε guys Knight Rider είναι...σάμπως και το παλιό με το Hoff καλύτερο ήταν από ερμηνείες?Σειρά δράσης είναι δεν περιμένεις να σου αφήσει και κάτι, το βλέπεις για να περάσεις η ώραν ευχάριστα.Thats all!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αποριες.

 

1) τα επεισοδια θα ειναι αυτοτελη οπως παλια ή με συνεχεια οπως lost, prison break κτλ?

(λογικα αυτοτελη αλλα ρωταω μηπως ξερετε)

 

2) ο νεος ΚΙΤΤ δε πηδαει? δε προχωραει στις 2 ροδες?

απορω δηλαδη, θα επρεπε απο το πρωτο επεισοδιο να δειξει τις ικανοτητες του νεου ΚΙΤΤ

 

ανυπομονω να δω το ρολοι του mike!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τα λες αυτα , θα το πιστεψουν....:P

 

Δε ξέρω τι προγραμματισμό έχει κάνει αυτό το star.. τελικά ξεκίνησε 02:45!! Ευτυχώς διαβάζω κι ένα βιβλίο αυτό τον καιρό και πέρασε ο χρόνος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Τελικά θα το δούμε στην Ελλάδα;

 

είπαμε να κάνουμε spam για να πιάσουμε τα 60 posts για τις αγγελίες αλλά να βάζουμε και το μυαλό μας να δουλεύει...

πως είναι δυνατόν να έρθει Ελλάδα ενώ δεν έχει καλά καλά αρχίζει να προβάλεται Αμερική? :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...