Προς το περιεχόμενο

Knight Rider 2008


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ενταξει αρχιζει με μοντελα καθηγητριες πανεπιστημιου, παρτουζες και ριχνει και μια λεσβια στη συνεχεια στα πρωτα 10 λεπτα...και θα πασχισει να μεινει στην επιφανεια, σε αντιθεση με prison break που πρωταγωνιστουν 1000 αντρες βιαστες παιδεραστες και σκοτωνουν και οποια γυναικα βρεθει μπροστα τους...και παραλληλα σκιζει...LOL

 

Κολλεγιακη περιπετεια με gadgets εδειξε με την πρωτη ματια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι μιλαει σου φενεται λιγοτερο περιεργο?

 

τι να μου φανει περιεργο η τεχνητη νοημοσυνη? και κατι το οποιο αποδεχτηκα πριν 20 χρονια και μεγαλωσα μαζι του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη ο kitt πριν δεν εκανε κουφα αναλογα της εποχης?

και εγω με αυτο μεγαλωσα..

 

ειμαι ετοιμος να δεχτω οποιαδηποτε σεναριακη αρλουπμπα φανταστικη επιστημονικη πρωτοπορια για χαρη του θεαματος, αν ηταν θα μιλαγα για τον πολεμο των αστρων..., αλλα με αυτο γελασα, τουλαχιστον ας ελεγαν οτι ειχε μικροκαμερα το ακουστικο, μια παρατηρηση εκανα μην το παιρνεις κι εσυ τοις μετρητοις...

 

Για την ιστορια μου φανηκε αρκετα βαρετος ο πιλοτος και το παρατησα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο ηλίθια πράκτορα FBI δεν έχω ξαναδεί δηλαδή πόσο ζώων? Έβαλε και ανοιχτή ακρόαση και δεν θέλω να ακούσω πως δεν ήξερε για τον σερίφη λίγο μυαλό θέλει... Μόνο ο ΚΙΤΤ είχε καλή ερμηνεία και ο Michael όταν μιλούσε με τον KITT και έριχνε ατάκες. Ας ελπίσουμε να στρώσει η σειρά στα επόμενα επεισόδια γιατί πολύ πατάτα μου φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρα παω στοιχημα παει για φουντο,αν προλαβει να ολοκληρωθει η σεζον.Παιζει ναχει χειροτερη μοιρα απο jericho.

Αθλιοι ηθοποιοι,διαλογοι και σεναριο.

Το μονο καλο ειναι το εφε με τις σφαιρες σταμαξι.

Μεχρι και το bionic woman remake ηταν καλυτερο σε συγκριση με αυτη τη σειρα.

Ειναι η δευτερη σειρα που κοβω απο τον πιλοτο κιολας αυτο το μηνα.

Η πρωτη ηταν το sarah conour chronicles.

Δε λεω για τον χασελχοφ τιποτα γιατι θαναι ιεροσυλια.

Οι συγγραφεις ομως θελουν σκοτωμα για τον αθλιο διαλογο που του εβαλαν τα οποια λεπτα επαιξε στο επεισοδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...