Προς το περιεχόμενο

Gears of War 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

....

 

Ήμουν έτοιμος να γράψω πολύ πράμα αλλα θα προσπαθήσω να μην βιαστώ.. Αύριο που θα έχω τελειώσει ένα γρήγορο playthrough θα σχολιάσω πιο αντικειμενικά.. Η αλήθεια είναι οτι αρχίζει και γίνεται όλο και πιο ενδιαφέρον πάντως.. Αύριο θα μπώ και για horde.

Btw τι επίσημη κυκλοφορία έχει; Σήμερα στα mediamarkt είχε ένα bundle με elite k 60gb στα 230κατι νομίζω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 602
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Nέα multi modes, 5coop στο horde, μεγαλύτερο και πολύ πιο εντυπωσιακό campaign απο το 1, matchmaking, party system, 15 multi χάρτες, destructible cover, Βελτιώσεις στον χειρισμό και ένα σωρό άλλα features με τπτ δεν δικαιολογούν τον χαρακτηρισμό σου "expansion"

 

 

Αχ, η πρόταση της τελειότητας...:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποστιντ 6 νεμβριου. :o

 

20081106150558828vw6.th.jpgthpix.gif

 

Υπάρχει κάποιο dwonloadable content για όσους είναι οnline την ήμερα κυκλοφορίας του game? η κάτι τέτοιο τέλος πάντων?..

..θα γίνει τσιμουρλής..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια στο multiplayeer εσας,σας αργει καθολου να βρει παιχτες....?εμενα τις περισσοτερες φορες αργει αδικαιολογητα πολυ...αλλες φορες βρισκει,αλλα δε βρισκει αντιπαλους,και πολλα τετοια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

stathakis δεν έχω προσωπική άποψη αλλα διαβάζω απο πολλούς οτι το matchmaking έχει προβλήματα και ιδιαίτερα όσον αφορά την αναμονή και κάποια d/c. Με κάθε επιφύλαξη αυτό. Πάντως δεν είναι λίγοι αυτοί που το παρατηρούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gears of War sells 2 Million Units (and we unlocked over 19 million Achievements)

 

 

In addition to the 2 million copies of Gears of War 2 that flew off the shelves over the weekend, LIVE was pretty active as well. More than 1.5 million people signed into "Gears of War 2" during the weekend, racking up a total 15 million gameplay hours and helping set a new record for concurrent LIVE players. These players also collectively unlocked more than 19 million GoW2 Achievements.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις σήμερα τελειωσα το gears 2..μου φάνηκε μάλλον μικρό,ίσως vα φταίει που ήταν πιο εύκολο από το 1.Τα γραφικά του είναι λίγο καλύτερα από το πρώτο μέρος, και γενικά έχει καλύτερο story.Μπορώ να πω ότι το ευχαριστήθηκα αρκετά αν και είχε κάποια bugs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...