Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μεγάλη κουβέντα... κάνε ένα print screen :P

 

 

Τώρα βέβαια δεν θυμάμαι ακριβώς τις σκηνές με την ομπρέλα που μας είπε ότι ΕΙΝΑΙ η μητέρα του από κάτω... Λογικά θα μπορούσαμε από εκεί να αποκλείσουμε ποιές απο τις ήδη νωστές γυναικείες παρουσίες της σειράς ΔΕΝ είναι, μιας και ήταν κάπου αλλού και δεν θα μπορούσαν να είναι κάτω από την ομπρέλα... Προφανώς βαριέμαι να ξαναβρώ και να δω εκείνα τα 2-3 επεισόδια... Αν έχει κάποιος όρεξη...be my guest :P

 

 

 

Edit: Πούστη ThReSh, παντού είσαι!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαα ναιι, γι αυτό την λέει aunt lilly και την έχει δείξει το 2029 (αν δεν κάνω λάθος) μαζί με τον marshall :P

 

πάντως η μάνα πρέπει να είναι καλή, αν κρίνουμε από την κόρη :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλη μια μέρα αυπνίας και αναμονής...

Αλήθεια τώρα δεν θέλω να πάει πάνω απο 5 σεζόν...

Δεν θέλω να καταφέρουν να με κάνουν να το βαρεθώ..

Η mother υποτίθεται οτι ήταν στο st patricks day party.

Η mother πολύ πιθανόν να μήν είναι η γυναίκα του Ted(αφηγητή) μιας και έχω την εντύπωση οτι η σχέση αφηγητή/παιδιών δεν διευκρινίζεται πουθενά... Υπο αυτές τις συνθήκες μπορεί η Γυναίκα του Ted(αλλα όχι η mother των παιδιών) να είναι η Robin και η Μother να είναι μια εντελώς άσχετη.. :D

Αυτό είναι ένα πιθανό σενάριο pwnage ;)

Now think...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντρεμένος ο Ted με Robin και να μην είναι ο πατέρας των παιδιών αλλά η μητέρα τους να είναι η αδερφή της Robin. Ή ακόμα πιο psycho να είναι η μητέρα τους η μικρή αδερφή της Robin, αυτός να είναι ο πατέρας αλλά παντρεμένος με Robin! Ownage!

 

Ζω και αναπνέω πάντως για σκηνή στα τελευταία επεισόδια που θα τους δείξει όλους γέρους μαζί και θα σκάσει μύτη ο Barney a) Νέος όπως είναι τώρα και θα πει καμιά ατάκα του στυλ "My awesomeness resisted the test of time! Cryogenics five!" B) Γερασμένος μεν αλλά αγκαλιά με 5-6 playboy bunnies οπότε το awesome είναι εμφανές, δεν χρειάζεται να πει τίποτα, κλείνει το μάτι στους υπόλοιπους και πάει στην κρεβατοκάμαρα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως πιστευω οτι Barney και Robin θα καταληξουν μαζι.

Ισως οχι παντρεμενοι, αλλα προβλεπω στα επομενα επισοδεια να εχουμε εξελιξεις πανω στο θεμα, ισως στο τελος αυτης της season. Ταιριαζουν αρκετα οι 2 τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...