Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

σκέφτηκες ότι μπορεί να το θεωρεί κάποιος κάλύτερο από τo Friends επειδή έχει φάει το 2ο στην μάπα εδώ και πόσα χρόνια? :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2.2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως είναι ακόμα πέμπτο επεισόδιο και φέραν τα πάνω κάτω...

 

Κορυφαίο σκηνικό εκεί που μιλάει ο Ted στα παιδιά του και τους λέει εάν είχα ακούσει την Stella τότε θα ήμασταν κάπως έτσι!

Αυτό όμως που δεν με έπεισε ήτανε η ερωτική εξομολόγηση της Robin.

Μου φάνηκε πάρα πολύ κρύα.

 

Επεξ/σία από papahlamidas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά την άποψη μου το himym είναι μερικές φορές καλύτερο από friends αλλά και αρκετές χειρότερο. Το Friends ήταν πιο σταθερό.

Βέβαια το Californication τα έχει so far και τα 2 άνετα, αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Προσωπικά λάτρεψα τη σειρά γιατί πρώτη φορά βλέπω τον εαυτό μου μέσα σε κάτι τέτοιο (ted σε φάσεις.. barney σε άλλες). Είναι γενικά πολύ "δική μου" σειρά σε αντίθεση με το λατρεμένο friends το οποίο ήταν απλά μια πολύ όμορφη σειρά. Είναι δύσκολο να ταυτιστείς στις μέρες μας ;p Και επίσης να μην ξεχνάμε οτι το ΗΙΜΥΜ δεν έχει τραβηγμένους χαρακτήρες αλλα διαλλακτικούς και ανθρώπινους. Τέλος πάντων δεν είναι ώρα για να κάνουμε ψυχοκεντρική ανάλυση γιατί το ΗΙΜΥΜ είναι πιο κοντά στις πραγματικότητες μας και πως επηρεάζει αυτό τις προτιμήσεις και την τηλεθέαση.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν γενικά ΗΙΜΥΜ είναι πάνω από Friends αλλά Barney > Tribiani. Δεν το λέω ελαφρά την καρδία αλλά ο τύπος είναι ψώνιο (με την καλή και κακή έννοια ταυτόχρονα :-))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το big bang theory μου αρέσει καθαρά για το nerdohumor του και για την kaley cuoco.

Έχει τύχει πάντως πολλές φορές να το βαρεθώ και απλώς να το χαζεύω σε αντίθεση με το ΗΙΜΥΜ που έχω δεί όλα τα επεισόδια πολλάκις (μια τα είδα μόνος μου και μετά πόρωσα και την φίλη μου οπότε τα ξαναείδα απο την αρχή όλα (και τα χάρηκα το ίδιο)).

Barney stinson for life :D

O joey είναι αδικαιολόγητα "μαμιάς" σε αντίθεση με τον barney που φαίνεται οτι δεν είναι σεναριακά έτσι αλλα το κερδίζει λόγω της ευστροφίας και του θράσους του. Ο joey απλά έπαιζε το ρόλο του (+ οτι ήταν χαζός που ήταν 50-50 situation..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AAAAARGHHHH

όχι κι άλλο Stella episode, φτάνει πια τέλος, νισάφι, kaputt. Οι παραγωγοί είχαν πει ότι στο ξεκίνημα της season θα τελείωναν με τη Stella και θα πήγαιναν στις καφρίλες, να λιώσουμε λίγο. Γιατί να περιμένουμε άλλη μια εβδομάδα γι αυτό ΓΙΑΤΙΙΙΙΙ!!!!;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AAAAARGHHHH

όχι κι άλλο Stella episode, φτάνει πια τέλος, νισάφι, kaputt. Οι παραγωγοί είχαν πει ότι στο ξεκίνημα της season θα τελείωναν με τη Stella και θα πήγαιναν στις καφρίλες, να λιώσουμε λίγο. Γιατί να περιμένουμε άλλη μια εβδομάδα γι αυτό ΓΙΑΤΙΙΙΙΙ!!!!;;;;

 

Πεστα! Πάνω που είπαμε στο προηγούμενο ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ τώρα άντε πάλι φάγαμε ενα 20λεπτάκι.

 

Ακόμα περιμένω το πρώτο "legen-wait for it- dary!!!" της χρονιάς. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...