Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

την επομενη μπορει ανετα να την βγαλει ως ζευγαρι, καιρο εχουμε να τον δουμε ζευγαρωμενο, απο την δευτερη σεζον νομιζω;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ό,τι και να είπε σχετικά με το που την έχει δει κλπ, αποκλείεται να την έχουμε προσέξει.

Το πιο πιθανό είναι να ξαναδείξει σκηνές που υπάρχει αυτή η γκόμενα. Είδατε καμία που να ήταν ίδια σε όλες αυτές τις σκηνές;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι ειναι αυτη και η επομενη. Σε μια συνεντευξη του Μαρσαλ, οταν ειχε ανακοινωθει η τεταρτη σεζον, ειχε πει 4 στα 7. Βεβαια μπορει να ετρωγε cancel στην πορεια αλλα κατι παραπανω ηξερε ο ανθρωπος. Γιατι ομως pfff? Ας το τραβηξουν 2-3 σεζον παραπανω απ οτι ειχαν αρχικα σχεδιασει δεν χαθηκε ο κοσμος.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι ειναι αυτη και η επομενη. Σε μια συνεντευξη του Μαρσαλ, οταν ειχε ανακοινωθει η τεταρτη σεζον, ειχε πει 4 στα 7. Βεβαια μπορει να ετρωγε cancel στην πορεια αλλα κατι παραπανω ηξερε ο ανθρωπος. Γιατι ομως pfff? Ας το τραβηξουν 2-3 σεζον παραπανω απ οτι ειχαν αρχικα σχεδιασει δεν χαθηκε ο κοσμος.:P

 

μας αναγκαζουν να τα δουμε κι ας ειναι καπως πεσμενη η σειρα... δεν μπορεις να δεις 6 σεζον και να μην δεις την 7 :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ομως pfff? Ας το τραβηξουν 2-3 σεζον παραπανω απ οτι ειχαν αρχικα σχεδιασει δεν χαθηκε ο κοσμος.:P

 

Κοίτα, αν συνεχίσουν στον ρυθμό των τελευταίων επεισοδίων δεν θα έχω παράπονο. Αλλά δεν ξέρω αν το χουν για τέτοιο επίπεδο σε τέτοιο διάστημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπου ειχαν ξεσκισει το legendary και το ειχαν κοψει. Αλλα ηταν γαματο που τωρα ηρθε απο τον τυπο απο το μουσειο βασισμενο και παλι στον μπαρνι

 

Επισης το chalenge accepted μου φανηκε καπως στην αρχη, οτι ξομεινανε απο legendarys, αλλα τελικα εχει πλακα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπου ειχαν ξεσκισει το legendary και το ειχαν κοψει. Αλλα ηταν γαματο που τωρα ηρθε απο τον τυπο απο το μουσειο βασισμενο και παλι στον μπαρνι

 

Επισης το chalenge accepted μου φανηκε καπως στην αρχη, οτι ξομεινανε απο legendarys, αλλα τελικα εχει πλακα

To Chalange accepted μου αρεσει πιο πολυ απο το legendary:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πολυ χαζο παντως και επιτηδευμενα "χαριτωμενο" μου φαινεται.

 

Εβαλα μετα two and a half men και βρηκα την υγεια μου!

 

Ε, τώρα από άποψη χαζομάρας μην τρελαθούμε. Το Two and a half men κινείται συνήθως στα όρια του γελοίου. Άμα δεν είχε τους ηθοποιούς που έχει, θα ήταν η μεγαλύτερη μούφα του πλανήτη.

 

Προσωπικά τα βλέπω και τα δύο με όρεξη (καμία άλλη σειρά με όση όρεξη βλέπω το How I Met Your Mother).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτά που διάβαζα εδώ περίμενα κι εγώ κανένα τρελό επεισόδιο. Σιγά ρε guys τα αίματα. Στα ίδια επίπεδα είναι.

 

(Με το Two and a half men και το 30 Rock δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται. Συμφωνία με το Σατανά έχουν κάνει και είναι τόσο διάσημα; Μιλάμε η βλακεία σε όλο της το μεγαλείο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...