Προς το περιεχόμενο

Age of Conan: Unchained [MMORPG]


Toufas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να καταλάβω επειδή μπερδεύτηκα. Υπάρχουν άτομα που παίζουν αυτή τη συγκεκριμένη στιγμή το παιχνίδι ή οι servers είναι κάτω. Error δεν παίρνω απλά το patch προσπαθεί να κατεβάσει όπως γινόταν και με όλα τα άλλα patches που προηγήθηκαν :/.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπαντηση της funcom σε σχετικο με το προβλημα μου email...

 

"Greetings Adventurer!

This email is to help you understand some the questions you may haveabout some current issues effecting some players. We are aware that some of you are having problems accessing our forumsand/or servers we apologize and understand your frustration.

This is anexciting time for everyone, we know you have your swords sharpened andready for battle and we want you to experience all the wonders ofHyboria as soon as possible. So please know that Crom is aware of eachof your issues and is feverishly working towards a solution.

 

Forum Access: Please note that only customers who purchased early access are able toaccess the forums at this time. If you have early access and you are notable to access the forums, then please bare with us while we work toresolve the problem.

 

Server Access: If you are having problems logging into the game, please note at thistime you need early access to be able to do so. If you have earlyaccess and you cannot log in, please try again and read the updaterwindow for information on server status as it becomes available.

 

Remember the official release date for the gates of Hyboria to open forall is the 20th for US customers and the 23rd for our EU customers. We eagerly look forward to adventuring with you all at that time!We appreciate your enthusiasm and look forward to seeing you in Hyboriasoon! Good luck and happy adventuring!"

 

 

Aκρως τυπικο για μαζικη καταναλωση ,χωρις να απαντα στο προβλημα μου ....δυστυχως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, σε ποια σελίδα κάνατε το registration?? Εντελώς διαφορετική από αυτή που βλέπω εγώ.

 

Εγώ πήγα εδώ https://register.ageofconan.com

 

Και ναι όντως σωστά τα λέει ο toufas, δεν έχεις early access.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο toufas είναι σκύλος και αυτό που είπε δουλεύει. Thanx toufa και telegames <3!!!!

 

χεχε ...χαιρομαι .. :-)

 

Τωρα στειλε μου με pm το τηλ σου να σε ταλαιπωρησω για δυο λεπτα ..(το σταθερο!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, σε ποια σελίδα κάνατε το registration?? Εντελώς διαφορετική από αυτή που βλέπω εγώ

 

Μηπως η FunCom εχει μπλεξει τα μπουτια της ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή που έχετε είναι η σελίδα που είχα κάνει το registration της beta. Δεν είναι η ίδια. Βέβαια απ'ότι φαίνεται κάνει και αυτή και για το retail. Περίεργο πάντως.

 

@Tele: Μάλλον δεν την αγόρασες... Δεν αρκούσε μόνο να περάσεις τον κωδικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οριστε και το email απο τον Παπασωτηριου ...(θα τους σκισω αν εχουν κανει μακακια !!!)

 

"ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

 

 

 

Σας στέλνουμε τον κωδικό πρόσβασης στην Beta έκδοση

 

 

 

Επίσης επισυνάπτονται οδηγίες εγκατάστασης και χρήσης.

 

 

 

Σας ευχόμαστε καλή περιπλάνηση στην Hyboria!

 

 

 

 

 

Το beta keys, είναι το εξής:

 

 

 

G5KYWZTADRKU..

 

GREECE

 

"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή που έχετε είναι η σελίδα που είχα κάνει το registration της beta. Δεν είναι η ίδια. Βέβαια απ'ότι φαίνεται κάνει και αυτή και για το retail. Περίεργο πάντως.

 

@Tele: Μάλλον δεν την αγόρασες... Δεν αρκούσε μόνο να περάσεις τον κωδικό...

 

 

Σε ποια σελιδα επρεπε να παω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...