Προς το περιεχόμενο

Age of Conan: Unchained [MMORPG]


Toufas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

ΜΑΛΙΣΤΑAAA

 

απ'οτι φαινεται εκαναν μακακια απο τον Παπασωτηρου και αντι να μου στειλουν κωδικο για την early access μου εστειλαν για την beta .... ...φταιω εγω τωρα να τους ακυρωσω την παραγγελια ?

 

Τι να πω ρε παιδια ,τσαμπα σας αναστατωσα και εσας ....

Αντε τωρα να βρω early access κωδικο ....

Μαλλον παμε για τις 23 τωρα , εκτος και αν κανεις απο εσας εχει κανεναν κωδικο να περισευει ....

 

 

Ευχαριστώ πολυ ολους σας για την βοηθεια ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι εσάς που είστε σε καθαρά pvp server.

Το pvp που υποτίθεται πως είναι ανοιχτό? γιατι μέχρι τώρα στον twilight το μονό σημείο που λειτουργεί είναι το νησάκι που πας με την βάρκα για quest.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bρηκα εναν κωδικο στο αμερικανικο ebay ...

Λες να εχει προβλημα με τους EU servers ?

 

δεν υπαρχει πλεον και με κωδικο. ηταν μεχρι να τελειωσουν τα spots.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

telegamesvg έχεις λυσάξει έ; Κι εγώ από χθες έψαξα early access κωδικό (πάλι καλά που ξεκαθάρισε τα πράγματα ο toufas!).

 

Να σας πω βρε παιδιά, εγώ λανθασμένα υπέθεσα ότι η πρεμιέρα στις 23 πέφτει...Σάββατο! Τώρα που κατάλαβα ότι πέφτει Παρασκευή έχω πάθει σοκ. Γιατί; Γιατί σήμερα το πρωί παρήγγειλα το παιχνίδι από play.com (1η μου παραγγελία από play.com). Και τώρα τι κάνουμε; 15? φθηνότερα είναι 15?.. αλλά το ψυχολογικό τραύμα που θα νιώσω αν χάσω και την πρεμιέρα, ποιος θα μου το καλύψει, ε;?! Για πείτε όσοι ξέρετε, τι πιθανότητες μου δίνετε να το έχω εδώ Παρασκευή; (αν είναι χλωμό το ακυρώνω και το αγοράζω από Ελλάδα, δεν το συζητώ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και μερικές φορές το εμπόρευμα στέλνετε νωρίτερα από την ημερομηνία κυκλοφορίας θεωρώ ΑΔΥΝΑΤΟ να το έχεις στα χέρια σου μέχρι την παρασκευή. Από τη στιγμή που θα σου έρθει το email ότι έγινε posted η παραγγελία υπολόγιζε τουλάχιστον 5 ημέρες μέχρι να είναι στην πόρτα σου.Και εγώ αποκλειστικά από το play αγοράζω τα πάντα ΕΚΤΟΣ των mmo's :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και μερικές φορές το εμπόρευμα στέλνετε νωρίτερα από την ημερομηνία κυκλοφορίας θεωρώ ΑΔΥΝΑΤΟ να το έχεις στα χέρια σου μέχρι την παρασκευή. Από τη στιγμή που θα σου έρθει το email ότι έγινε posted η παραγγελία υπολόγιζε τουλάχιστον 5 ημέρες μέχρι να είναι στην πόρτα σου.Και εγώ αποκλειστικά από το play αγοράζω τα πάντα ΕΚΤΟΣ των mmo's :P.

OK got the point, thanks for the tip, παω για ακυρωση ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι εσάς που είστε σε καθαρά pvp server.

Το pvp που υποτίθεται πως είναι ανοιχτό? γιατι μέχρι τώρα στον twilight το μονό σημείο που λειτουργεί είναι το νησάκι που πας με την βάρκα για quest.

 

Μέχρι να φύγεις από tortage, pvp έχει στο νησί όπως είπες και στα underhalls. Μετά απο κει, οι μόνες ασφαλείς περιοχές είναι οι 3 πόλεις-hubs (Khemi,Conarch Village & Old Tarantia)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν και έχει αναφερθεί αλλά δεν μπορώ να βρω το post θα ξανακάνω την ερώτηση. Τι διαφορές υπάρχουν στο rp-pvp server απο τους pvp? Από τι είδα υπάρχουν και οι culture pvp server.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το pvp του μου αρέσει πολύ, το μόνο πρόβλημα που έχω ως assassin atm είναι το kiting και το γεγονός ότι χωρίς snares/stun τα combos είναι αρκετά δύσκολα να τα βγάλεις μετά το opener.

 

Any word of advice απο τα παιδιά που έχουν pvpαρει με assassin στην beta?

 

Edit: Τι μλκια είναι αυτό με το swimming, αν την πέσεις σε κάποιον και αυτός τρέξει στο νερό δε μπορείς να του επιτεθείς.

Την πάτησα έτσι όμως με έναν ranger όπου για να ξεφύγω έπεσα στο νερό νομίζοντας ότι δε θα μπορεί και αυτός να επιτεθει και..."Locusta sleeps with the fishes" :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Την πάτησα έτσι όμως με έναν ranger όπου για να ξεφύγω έπεσα στο νερό νομίζοντας ότι δε θα μπορεί και αυτός να επιτεθει και..."Locusta sleeps with the fishes" :P

 

Δεν είδες στο Rambo 4 που σκοτώνει τα ψάρια (μόνο το trailer έχω δει βασικά, αλλά ψάρια νομίζω ότι πετυχαίνει) με βέλη; Εντάξει, εκεί είναι από πάνω τους σε βάρκα, αλλά κατάλαβες. ;)

 

Υπάρχει λόγος που μπορείς να πας κάτω από το νερό. :P

 

Aν και έχει αναφερθεί αλλά δεν μπορώ να βρω το post θα ξανακάνω την ερώτηση. Τι διαφορές υπάρχουν στο rp-pvp server απο τους pvp? Από τι είδα υπάρχουν και οι culture pvp server.

 

PvP σκέτο = Free-for-all. Επιτίθεσαι στον άλλον, ακόμη και επειδή έκανε το λάθος να περάσει μπροστά σου. :P

Καλά, δεν πάνε όλοι για ντου σε οποιονδήποτε, αλλά είναι πολλοί που το κάνουν.

Massive Ganking στα spawn points και σε μέρη που μαζεύεται κόσμος.

 

RP-PvP = Role Playing & PvP. Με λίγα λόγια, όταν βρίσκονται άτομα μεταξύ τους, κάνουν role playing. Δεν μιλάνε με "Thou art" κλπ, αλλά και πάλι μερικά πράγματα είναι δύσκολα να τα εξηγήσεις, όπως το ότι δαίμονες τρέχουν ανενόχλητοι στην πόλη. :P

Λιγότερο ganking, αλλά υπάρχει.

 

Culture PvP = WoW. Αν κατάλαβα καλά, αυτό είναι για "φυλή" εναντίον "φυλής". Αλλά από την στιγμή που τo class selection είναι διαφορετικό (πχ. οι Stygians έχουν τους περισσότερρους casters) , δεν ξέρω πως θα δουλέψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...