Προς το περιεχόμενο

Οι gay επιλέγουν Apple


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

εγώ πάντως περιμένω post του bot πρώτα για να δω τον paredwse να απαντάει με το κατάλληλο ύφος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 139
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1) Και οι gay ειναι ....αναγκαιοι ;-)

2) Eιμαι σιγουρος οτι οι gay που προτιμουν PC ειναι περισσοτεροι ...

 

 

Ουυυ ουυυ ..σας αφηνω τωρα ....

 

 

LOLOLOL..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι λογικό πάντος οι γκέουλες να προτιμούν apple,καθώς είναι όλο φρού φρού και αρώματα.Και τα λειτουργικά τους,και τα περιφεριακά τους.Μεγάλα πολύχρωμα εικονίδια,Players με όμορφα και εντυπωσιακά κουμπάκια,και το σημαντικότερο το mac os δέν έχει ιούς.Σημαντικό γιατί δέν ανχώνωνται για ιούς και τέτοια,με αποτέλεσμα να μην χαλάει η επιδερμίδα τους :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι δουλεια εχει ο Μπομπ Σφουγγαρακης :-) ;

 

Aναρωτιεμαι δηλαδη, αν εγω εχω ΜΑC ειμαι gay, και οταν τον πουλησω γινομαι straight; Εχω γνωστο με λαπτοπ Toshiba, να τα αποκλεισω λετε απο επομενες αγορες; Και τελικα μηπως ερθει κανεις εκει που πινω καφε, και με φτυσει, και με πει με διαφορα κοσμητικα επειδη εχω κινητο Sharp; Αλλα μηπως αυτο κανει υπονοουμενο, και ειναι straight;

Ρε με τι ασχολουμαστε μεσημεριατικα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Τι δουλεια εχει ο Μπομπ Σφουγγαρακης :-) ;

 

Aναρωτιεμαι δηλαδη, αν εγω εχω ΜΑC ειμαι gay, και οταν τον πουλησω γινομαι straight; Εχω γνωστο με λαπτοπ Toshiba, να τα αποκλεισω λετε απο επομενες αγορες; Και τελικα μηπως ερθει κανεις εκει που πινω καφε, και με φτυσει, και με πει με διαφορα κοσμητικα επειδη εχω κινητο Sharp; Αλλα μηπως αυτο κανει υπονοουμενο, και ειναι straight;

Ρε με τι ασχολουμαστε μεσημεριατικα....

 

Τον Μπομπ τον είχαν "κατηγορήσει" για το πρότυπο φιλίας που προβάλλει μαζί με τον Πάτρικ! Ότι και καλά δηλαδή παραείναι "στενές" οι σχέσεις τους μιας και τρέχουν παρέα φορώντας μόνο τα σώβρακα ή ενίοτε και τίποτα! B)

 

Πάντως γενικότερα σύμφωνα με αυτή την "επιστημονική" έρευνα, αν αυτοί είναι οι "φανεροί", σκέψου πόσοι είναι οι "κρυφοί" που το όνειρό τους είναι ένα mac ή ένα iphone αλλά ντρέπονται να το παραδεχτούν!

 

:devil:B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό εννοούν όταν λένε οτι θέλουν και τα ελληνικά πανεπιστήμια να κάνουν έρευνες; Αν ειναι για τέτοιες έρευνες, καλύτερα να μην τις αρχίσουμε ποτέ. Λεφτά για πέταμα έχουμε; Ο καθένας ψωνίζει ότι γουστάρει. Αφήστε επιτέλους τις διακρίσεις κατα μέρος.

 

Επόμενη προτεινόμενη έρευνα:

Ποιοί ψωνίζουν απο τα σούπερ μάρκετ πιο γρήγορα; Οι χοντροί ή οι λεπτοί;

 

Μ@κ@κιες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι διαφημιση αυτό για την apple αλλα ακόμα μια διαφήμιση της μη φυσιολογικής αυτής μειονότητας.Να κάνουνε πάλι αισθητή την παρουσία τους:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό θυμίζει εποχή ρωμαϊκής παρακμής. Όπως τότε που ο Ηλιογάβαλος βαριόταν και έβαζε τους συνδαιτημόνες του να τρώνε με το ζόρι τα μαρμάρινα αντίγραφα τροφίμων που τους σέρβιρε (σταφύλια κτλ.)

 

Τι θέλουν να πουν πάλι;

Πόσο σπουδαίες είναι οι "έρευνες" - τις οποίες ο κοσμάκης τα τελυταία χρόνια τις έχει γραμμένες;

Ή ότι τα mac είναι χαρούμενα και τρελιάρικα;

Άγνωσται αι βουλαί ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γτ μου εχει διμιουργηθει η εντυπωσει πως εδω μεσα εχουμε γεμισει gay?

Και κατι ακομα,τα windows γιατι ειναι?:P

 

Ίσως για μαζοχιστές;

 

Ενώ το linux για ήρεμα γερόντια;

 

Μπερδεμένη κατάσταση ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...