Προς το περιεχόμενο

Οι gay επιλέγουν Apple


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 139
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πραγματικά από τα πιο πετυχημένα τοπικ. Πολύ γέλιο.

Βέβαια δεν γελάνε όλοι αλλά δεν πειράζει.

 

Αφού γελάμε εμείς ε έχουμε χιούμορ :ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θελω να το χαλασω σε μερικους. Αλλα οσους επαγκελματιες εχω δει με laptop για τη δουλεια του, κανεις δεν ειχε mac. Μαλλον γιατι δεν χριαζεσαι κατι τετοιο...

 

α.Γιατι καμια δουλεια σε hardware δεν σε υποχρεωνει να εχεις μακ.

β.Γιατι αμα χριαστεις αμεσα επισκευη δεν θελεις να περιμενεις την rainbow

γ.Γιατι στις 10-12 ιντσες που χριαζεσαι υπαρχουν καλητερες λυσεις.

δ.Πολυ σπανια επαγκελματιας χριαζεται raw power σε laptop και ακομα και αυτοι, αμα ξερουν θα δουν οτι τα bleeding edge techs εφαρμοζονται πρωτα στα κανονικα λαπτοπς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ItsToasted:

Δεν υπάρχει λόγος να το κάνουμε (ακόμα ένα) flame. Το topic ενδείκνυται για χαβαλέ περισσότερο :P

 

Παρόλα αυτά θα προσθέσω:

ε. Γιατί ο πελάτης σου χρησιμοποιεί/ενδιαφέρεται για εφαρμογές Windows.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στ) Μπορεί πολύ απλά να μην γνωρίζει για τα mac ή να τα έχει ακουστά και να του φαίνονται εξωτικά :P

 

Όπως και να έχει εγώ το MacBook Pro μου το χρησιμοποιώ για δουλειά, το μεταφέρω συνέχεια και το μικρό του βάρος και μέγεθος είναι σωτήριο (το έχω και σαν κύριο υπολογιστή). Επιπλέον από όσο ξέρω (λες να μου το κρύβω?:P :lol:) μου αρέσουν οι γυναίκες (τριγυρνάει και μία στο μυαλό μου τελευταία και μου αποσπάει το μυαλό, αααααχ :o )!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[...]

Επιπλέον από όσο ξέρω (λες να μου το κρύβω?:P :lol:) μου αρέσουν οι γυναίκες (τριγυρνάει και μία στο μυαλό μου τελευταία και μου αποσπάει το μυαλό, αααααχ :o )!

Έχεις Mac και κάνεις τέτοιες σκέψεις;! Ανώμαλε! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Πουσταρέλια καλά σας είχα πάρει χαμπάρι εγώ...

 

Και νομίζεις τώρα εσύ ότι θα μας ξεγελάσεις πετώντας απλά ένα "Μόνικα Μπελούτσι" για να θολώσεις τα νερά!

 

ΧΑ!

 

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο mihalakis: "Στην τελικη στην υπογραφη σου εισαι νορμαλ. Αν εγραφες:

Παντελονι ροβερτο καβαλι,ζωνη δολτσε γκαμπανα,σωβρακο ασλανης,και αποτριχωση by silkepil τοτε να ανησυχουσες" μεγαλε εγραψες. ισως και η πιο τεκμηριωμενη αποψη LOOOOOL

 

εχς λιωσει απο την ωρα που το διαβασα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και βρισκόμαστε στην Ελλάδα, όπως ήταν αναμενόμενο το thread αυτό είναι γεμάτο με ομοφοβικά σχόλια. Εμ βέβαια εμείς οι Ελληναράδες είμαστε άντρακλες και δεν τα σηκώνουμε τα π****ριλίκια! Σε ένα αντίστοιχο forum κάποιας χώρας της Δυτικής Ευρώπης τέτοια σχόλια (προσοχή, τα σχόλια, όχι το θέμα θα είχαν προκαλέσει διαμαρτυρίες - εάν δεν είχαν γίνει ήδη ban).

Θα μου πείτε βεβαίως ότι δεν έχω βάλει καμμία παράθεση για να διευκρινίσω για ποιους μιλάω. Έτσι είναι σαν να τους βάζω όλους που απαντήσαν στο thread στο ίδιο σακί. Το θέμα όμως είναι ότι δεν γίνεται να κάνεις πολλαπλές παραθέσεις. Το κάθε κουμπάκι κάνει παράθεση μόνο σε μία απάντηση. Γίνεται βεβαίως, αλλά θα τρελαθείς στο copy + paste. Πιστεύω λοιπόν ότι αυτοί που έκαναν αυτόύ του είδους τα σχόλια ξέρουν ποιοι είναι. Όπως επίσης πιστεύω ότι ένας σωστός άνθρωπος διαβάζοντας αυτό το thread μπορεί να τα ξεχωρίζει από τα υπόλοιπα.

Κάποτε θα πρέπει να αποδεχτούμε και στην Ελλάδα ότι οι gay υπάρχουν, αποτελούν το 10% του πληθυσμού (ναι, ναι, 10%, οι περισσότεροι κρύβονται) και δεν πρόκειται δια μαγείας να εξαφανιστούν.

 

Ευτυχώς έχω ζήσει και 10 χρόνια στην Βρετανία όπου οι gay αντιμετωπίζονται ως ισότιμα μέλη της κοινωνίας και έχει ανοίξει λίγο το μυαλό μου. Γιατί πριν φύγω ήμουν και εγώ σαν και αυτούς : Κλασσικός Ελληνάρας ομοφοβικός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι παντα το'λεγα οτι τα apple products εχουν μια πουστοτρεντια στο design αλλα δεν ειχα αποτελεσματα επιστημονικης ερευνας για να τεκμηριωσω τα λεγομενα μου τωρα μπορω να κραζω απροβληματιστα:P:p:p:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Πωλείτε Mac Pro πρώτης γενιάς σε ξεφτίλα τιμή λόγω του άρθρου :-)

 

ok...πόσο ΜΑΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ για το πάρουμε? :P :p :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...