Προς το περιεχόμενο

Οι gay επιλέγουν Apple


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι gay επιλέγουν apple...

Οι straight xp...

Οι bi vista...

Οι emo xp (με dark skin)...

Και οι αντικομφορμιστές win me :-)

 

(το linux τους περιέχει όλους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 139
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μπερδεψαμε την πιτσα με την βουρτσα.. Classic argument..Δλδ αν καποιου του αρεσει το design των Mac σημαινει πιθανοτατα οτι το ξεσκονιζει το μιλφειγ;

Μια χαρα ειναι το μηλαρακι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=66UvK_ASfkQ

 

ThReSh, αυτό είναι αληθινό τηλεφώνημα; εννοώ δεν είναι κάτι στημμένο της ελληνοφρένειας, έτσι; γιατί το περίεργο δν είναι η μέση καμμένη ελληνίδα μάνα που γ@μισαν τους παιδικούς ήρωες του μπούλη της, αλλά το τυπάκι με τις απίστευτές απαντήσεις του!!!

 

αχαχαχαχαχ καλά της τα χωσε της μλάκο!!

 

bi ( :P ) the way, apple ftw! αν πάρω τελικά ποτέ μακ, θα με περνούν όλοι για τρελό αγόρι κ αυτό σημαίνει περισσότερα μωρα (γκόμενες θείοοοοοοοο) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλι καλα που εχω μονο iphone μην μας βγει και το ονομα....Φανταζεστε μετα απο χρονια να λενε,πω πω κοιτα ενα π00στη πηρε mac xaxaxaxa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
http://www.youtube.com/watch?v=66UvK_ASfkQ

 

ThReSh, αυτό είναι αληθινό τηλεφώνημα;

 

υποτίθεται από την εκπομπή του ραδιοφώνου είναι...τώρα αν είναι στημένο δεν ξέρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) οι gay επιλέγουν apple δεν σημαίνει ότι όποιος επιλέγει apple είναι gay (o ανθρωπος έχει πόδια, ό,τι έχει πόδια δεν είναι ανθρωπος).

2) πολύ φασαρία έχει γίνει με αυτή την είδηση, εγώ ξέρω όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως δεν εχω κανενα προβλημα με τους ομοφυλοφιλους πολλοι φιλοι μου ειναι mac users.

 

Καλά θα κάνεις να τις κόψεις αυτές τις παρέες. Ώρες να κολλήσεις τίποτα και να το γυρίσεις και εσύ σε mac. :lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και με εκεινο το ερμο το solaris τι παιζει; να υποθεσω πως βρισκεται στην κορυφη της λιστας προτιμησεων των myconos fans?:lol::lol:

 

Υ.Γ: διχως να θελω να αμφισβητησω την εταιρια δημοσκοπησεων, αλλα τι αλλο θα ακουσουμε πια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...