Προς το περιεχόμενο

ΤΕΙ κ Πρόεδροι


De@th L0rd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έιναι τόσο γελοίο που δεν μπορώ να μην το δημοσιεύσω δείτε τι υπόσχεται ένας υποψήφιος πρόεδρος.Πόσο μ@@@@κας μπορεί να ειναι κάποιος για να πιστέψει κάτι τέτοιο?Παρακαλώ αποφυγή πολιτικών συζητήσεων για να μην κλειδωθεί το νήμα.Σχολιάστε μόνο τις εικόνες και τις υποσχέσεις :-D:-D

 

rghmw9m4evmmr82rzqm_thumb.jpg

hfkizjm8uvmc1j48tfe9_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι φωτογραφίες από πού είναι ?

 

ΥΓ : Ένα από τα μεγαλύτερα ζητήματα της του ΤΕΙ (και γενικότερα της παιδείας) είναι πράγματι οι είσοδοι των ιδρυμάτων. Με νέα είσοδο θα γίνει Οξφόρδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Έιναι τόσο γελοίο που δεν μπορώ να μην το δημοσιεύσω δείτε τι υπόσχεται ένας υποψήφιος πρόεδρος.Πόσο μ@@@@κας μπορεί να ειναι κάποιος για να πιστέψει κάτι τέτοιο?Παρακαλώ αποφυγή πολιτικών συζητήσεων για να μην κλειδωθεί το νήμα.Σχολιάστε μόνο τις εικόνες και τις υποσχέσεις :-D:-D

[...]

Δυστυχώς φαίνεται ότι δεν έχεις όραμα και με τέτοιους φοιτητές χωρίς όραμα δεν θα πάει η Ελλάς μπροστά. Κρίμας, κρίμας, κρίμας.

 

Αυτά που γράφει στα φυλλάδιά του ο υποψήφιος πρόεδρας είναι εφικτά και πραγματοποιήσιμα. Και ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ. Βλέπω στο καλοκάγαθο βλέμμα του ότι εννοεί ό,τι γράφει.

 

Μόνο μερικές προσθήκες-βελτίωσεις:

 

1. Λείπει ο πολυχώρος Γυμναστήριο - Σάουνα - Τζακούζι. Ο οποίος μπορεί να φέρει επιγραφή "Νους υγιής εν σώματι υγιές".

 

2. Μετά την ενημέρωση των φοιτητών με SMS, να εισαχθεί πρωτοπόρος μέθοδος εξετάσεων: Εξετάσεις με SMS!

 

3. Η κάρτα προνομιακής πρόσβασης γιατί να υπάρχει μόνο για τα Μουσεία και τα θέατρα; Ας γίνει και για τους κινηματογράφους και τα βινδεοκλάμπς.

 

4. Το θεματικό πάρκο μπορεί να φιλοξενεί (εκτός από άγρια θεριά!) και τους αντιπάλους του κ. Προέδρα σε κλουβι αλλά και τους πολλαπλώς αποτυχώντες φοιτητές ως παράδειγμα προς αποφυγή.

 

Έχω κι άλλα αλλά να μην σας κουράζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς φαίνεται ότι δεν έχεις όραμα και με τέτοιους φοιτητές χωρίς όραμα δεν θα πάει η Ελλάς μπροστά. Κρίμας, κρίμας, κρίμας.

 

Αυτά που γράφει στα φυλλάδιά του ο υποψήφιος πρόεδρας είναι εφικτά και πραγματοποιήσιμα. Και ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ. Βλέπω στο καλοκάγαθο βλέμμα του ότι εννοεί ό,τι γράφει.

 

Μόνο μερικές προσθήκες-βελτίωσεις:

 

1. Λείπει ο πολυχώρος Γυμναστήριο - Σάουνα - Τζακούζι. Ο οποίος μπορεί να φέρει επιγραφή "Νους υγιής εν σώματι υγιές".

 

2. Μετά την ενημέρωση των φοιτητών με SMS, να εισαχθεί πρωτοπόρος μέθοδος εξετάσεων: Εξετάσεις με SMS!

 

3. Η κάρτα προνομιακής πρόσβασης γιατί να υπάρχει μόνο για τα Μουσεία και τα θέατρα; Ας γίνει και για τους κινηματογράφους και τα βινδεοκλάμπς.

 

4. Το θεματικό πάρκο μπορεί να φιλοξενεί (εκτός από άγρια θεριά!) και τους αντιπάλους του κ. Προέδρα σε κλουβι αλλά και τους πολλαπλώς αποτυχώντες φοιτητές ως παράδειγμα προς αποφυγή.

 

Έχω κι άλλα αλλά να μην σας κουράζω...

 

Πες τα πές τα!Δεν κουραζόμαστε καθόλου.Να προσθέσω κι εγώ κάτι?Πάλι καλά που δεν έβαλε στις υποσχέσεις "ΠΤΥΧΙΟ ΣΕ 1 ΧΡΟΝΟ!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι φωτογραφίες από πού είναι ?

 

ΥΓ : Ένα από τα μεγαλύτερα ζητήματα της του ΤΕΙ (και γενικότερα της παιδείας) είναι πράγματι οι είσοδοι των ιδρυμάτων. Με νέα είσοδο θα γίνει Οξφόρδη.

 

Ένα από τα μεγαλύτερα ζητήματα του ΤΕΙ (και γενικότερα της παιδείας) είναι η ποιότητα της εκπαίδευσης φοβάμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα απο τα θετικά και ταυτόχρονα αρνητικά του ΑΤΕΙΘ είναι η τοποθεσία του.

 

Απο την μια λόγω αποστάσεως (είναι εκτός Θεσ/νίκης), κανένας δεν πατάει στις εκδηλώσεις (προβολη ταινιών κλπ), με εξαίρεση τους φοιτητές που μένουν στην εστία και στην Σίνδο.

Απο την άλλη είναι θετικό γιατί δεν λυμαίνονται τον χώρο οι γνωστοί-άγνωστοι με βανδαλισμούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικός,εμάς ένας αντιπαθεστατος καθηγητης,δε θα πω σε ποια σχολή για προφανεις λογους,ξαφνικα ξέχασε τους ασχημους τροπους του κι μοιραζε καφεδες και χαιρετουρες στην εισοδο του Τει.Ρε τι κάνει ο άνθρωπος για να γινει προεδρος?Σλλλούυυρπ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικός,εμάς ένας αντιπαθεστατος καθηγητης,δε θα πω σε ποια σχολή για προφανεις λογους,ξαφνικα ξέχασε τους ασχημους τροπους του κι μοιραζε καφεδες και χαιρετουρες στην εισοδο του Τει.Ρε τι κάνει ο άνθρωπος για να γινει προεδρος?Σλλλούυυρπ!!!!

 

α το βλημαααα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ το αίτημά μου το έχω πει κ παλιότερα..

δώρο το πτυχίο σε όσους έχουν συμπληρώσει 10 χρόνια κ εκκρεμεί μόνο η πτυχιακή τους, έχουν δείξει δείγματα καλής συμπεριφοράς και εργάζονται πολύ σκληρά μακριά από το τόπο φοίτησης..

 

ζητάω πολλά γμτ μουυυ..?:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ το αίτημά μου το έχω πει κ παλιότερα..

δώρο το πτυχίο σε όσους έχουν συμπληρώσει 10 χρόνια κ εκκρεμεί μόνο η πτυχιακή τους, έχουν δείξει δείγματα καλής συμπεριφοράς και εργάζονται πολύ σκληρά μακριά από το τόπο φοίτησης..

 

ζητάω πολλά γμτ μουυυ..?:P

 

Μωρέ τα βασικά να είχαμε και θα είμασταν οκ,πχ ΒΙΒΛΙΑ,βαρέθηκα να διαβάζω απο σημειώσεις σε φωτοτυπια και .pdf απο ξένα παμεπιστήμια!Το κακό είναι οτι κάθε υποψήφιος,σ'αυτην την θέση είναι κομματικοποιημένος και υποστηρίζεται το εκάστοτε κόμμα! Το θέμα είναι,αν έμπαιναν ιδιωτικές εταιρείες στα πανεπιστημια θα ήταν τοσο αισχρή η κατασταση?Τουλαχιστον θα μειωνοταν αυτο το δημοσιο-υπαλληλικι που ξύνεται , παιρνει μίζες και στοχο έχει πως θ'ανέβει στην "καρέκλα".Χωρίς να είναι η τέλεια λύση βέβαια αυτο που ειπα,το οποίο αναφέρεται και στο άρθρο 16,τουλαχιστον σ'αυτον τον τομέα που ειπα θα εδινε λύση νομιζω,τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να αλλάξει στο κομμάτι αυτο αλλά όλα τα υπόλοιπα έχω την εντύπωση το ίδιο θα μείνουν αν δεν αλλάξει η νοοτροπία των ανθρώπων..και εκεί νομίζεις δεν θα παίρνουν μίζες, επιχορηγήσεις, δεν θα γίνονται κρυφές συμφωνίες κτλ..δεν ξέρω πως θα λειτουργεί το σύστημα και πως θα μπαίνουν, αλλά δεν θα είναι πιο εύκολο να ΄΄τα σκάνε΄΄ για να παίρνουν το πτυχίο στην ώρα τους και με καλό βαθμό..? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...