Προς το περιεχόμενο

to mac or not to mac?


jtsc21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ελεος ρε macboys. α ναι ξεχασα η apple ειναι μια απολυτως φιλικη εταιρια που τους πελατες τους εχει φιλους δλδ σαν μια οικογενεια ενα πραμα, που δεν εχει σκοπο το μονοπωλειο κ δεν κανει πλυση εγκεφαλου να παρεις το πανακριβο λαπτοπ για να το πηγαινεις starbucks και να σερφαρεις wow .

 

κακομοιρος μαλλον εισαι εσυ αμα εισαι κατοχος μακ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Τα γουσταρεις κατα βαθος αλλα εχεις σχηματισει κακη ιδεα ισως απο διαφορα ψωνια που τα εχουν μονο και μονο για να τα δειχνουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελεος ρε macboys. α ναι ξεχασα η apple ειναι μια απολυτως φιλικη εταιρια που τους πελατες τους εχει φιλους δλδ σαν μια οικογενεια ενα πραμα, που δεν εχει σκοπο το μονοπωλειο κ δεν κανει πλυση εγκεφαλου να παρεις το πανακριβο λαπτοπ για να το πηγαινεις starbucks και να σερφαρεις wow .

 

κακομοιρος μαλλον εισαι εσυ αμα εισαι κατοχος μακ

 

stick to your blue screen και άσε μας εμάς να τυραννιόμαστε και να χάνουμε τα λεφτά μας και τις ώρες μας στα παλιό-mac. θα το αντέ3ουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα γιατι ολα τα macboys να εχουν αβαταρ ενα μηλο? μηπως γινεται για λογους αυτοπροβολης? λες εγω τωρα..

 

Σου ξαναλεω, τα γουσταρεις κατα βαθος, γιαυτο και συμμετεχεις εδω μεσα ή κοιτας αλλιως θα το γειωνες το θεμα. Αλλα μαλλον εχεις δει λαθος ατομα...

 

Επισης διακρινω μαι ταση να την λες στον αλλον και οχι να συζητας... Κατι μου λεει οτι θες λιγη ξεκουραση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενω εσυ που χαρακτιριζεις καποιον αυθορμητα κακομοιρο δεν εχεις την ταση να την λες σε καποιον ... Νταξει το apple section ειναι μονο για κατοχους μακ κ τους μακλοβερς okie dokie -__-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα γιατι ολα τα macboys να εχουν αβαταρ ενα μηλο? μηπως γινεται για λογους αυτοπροβολης? λες εγω τωρα..

 

Ναι, αυτός ακριβώς ο λόγος .. Εσύ όμως μετά από 3 posts δεν είπες ακόμη γιατί είναι πέταγμα λεφτών η αγορά Mac ..

 

Νταξει το apple section ειναι μονο για κατοχους μακ κ τους μακλοβερς okie dokie

 

Το σίγουρο είναι οτι δεν είναι για άτομα που έρχοντε να πούν κάτι απλά για να ξεκινήσουν flame ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί δεν μας δικαολογάς λίγο την άποψη σου??? όχι τίποτε άλλο να δούμε το πρόβλημα σου?? επείδη βλέπω το φίλο iced να έχει δίκαιο ότι τα γουστάρεις.... και πέσμου ποία πλύση εγκεφάλου κάνει η apple....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενω εσυ που χαρακτιριζεις καποιον αυθορμητα κακομοιρο δεν εχεις την ταση να την λες σε καποιον ... Νταξει το apple section ειναι μονο για κατοχους μακ κ τους μακλοβερς okie dokie -__-

 

 

Νταξει σε προσεβαλλα και συγνωμη για αυτο αλλα προσεβαλες και εσυ εμενα οταν λες πεταμενα λ7... Λες και ειμαι το χαζοχαρουμενο που πηρε mac και παει μετα το Κολλεγιο στα starbucks για να κανει εφε... Οποτε οφειλεις και εσυ μια συγνωμη...

 

Επισης ειναι καποια θεματα εδω μεσα που δεν με αφορουν καθολου και δεν εχω μπει σχεδον ποτε... Σα να μην υπαρχουν

 

Εσυ πως και στα λημερια εδω? Τεσπα αν δεν εχεις διαθεση να κανουμε ωριμη κουβεντα καντην καλυτερα απο εδω μεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω οτι προσφερει κατι παραπανω απο ενα pc δηλαδη να εχει κατι ουσιαστικο που θα κανει την διαφορα για να αλλαξει καποιος λειτουργικο .Για αυτο το λογο δεν πιστευω οτι αξιζει να αφιερωσει καποιο χρονο για να εξικοιωθει με το συγκεκριμενο λογισμικο . Το γεγονος οτι με τα ιδια λεφτα περνεις ενα pc με καλυτερα χαρακτηριστικα ειναι βασικο στοιχειο. Τωρα θα μου πειτε πως ενα μακ αξιοποιει καλυτερα τους πορους δεν κρασαρει κτλ . Εγω παντως σε windowx xp δεν αντιμετωπιζω καποιο προβλημα σε multitasking εργασιες . οπως βολευεται κανεις !

 

τα games ειναι + στο pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν νομίζω οτι ειναι σωστό να τσακωνόμαστε!

 

Εγώ ειμαι 1 χρόνο περίπου χρήστης macos x και πραγματικά έχω κολλήσει.

 

Όμως πιστεύω ότι πάντα ένα pc είναι χρήσιμο για κανα παιχνιδάκι κυρίως για μένα που αντιπαθώ τις κονσόλες!

Το mac είναι άλλη φάση. Μην με ρωτήσετε τι φάση!!Δεν ξέρω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως σε windowx xp δεν αντιμετωπιζω καποιο προβλημα σε multitasking εργασιες . οπως βολευεται κανεις !

 

τα games ειναι + στο pc

 

 

Εμ πες έτσι! Έχεις Windowx, γι αυτό! :-D Just kidding

 

 

Για games, στον μια βόλτα στον Γερμανό. Εεεε, σε κονσόλες ήθελα να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω οτι προσφερει κατι παραπανω απο ενα pc δηλαδη να εχει κατι ουσιαστικο που θα κανει την διαφορα για να αλλαξει καποιος λειτουργικο .Για αυτο το λογο δεν πιστευω οτι αξιζει να αφιερωσει καποιο χρονο για να εξικοιωθει με το συγκεκριμενο λογισμικο . Το γεγονος οτι με τα ιδια λεφτα περνεις ενα pc με καλυτερα χαρακτηριστικα ειναι βασικο στοιχειο. Τωρα θα μου πειτε πως ενα μακ αξιοποιει καλυτερα τους πορους δεν κρασαρει κτλ . Εγω παντως σε windowx xp δεν αντιμετωπιζω καποιο προβλημα σε multitasking εργασιες . οπως βολευεται κανεις !

 

τα games ειναι + στο pc

 

αφού δεν δούλεψες ποτέ το μακ πώς ξέρεις ότι δεν έχει κάτι άλλο ουσιαστικό?? αν χρησιμοποιάς μόνο word,excel και γενικά το office δεν χρειάζεται να πάρεις ναι, αλλά δεν είναι πεταμένα λευτά σε καμιά περιπτωση.. εξάλου αντέχει παραπάνω χρονια από το pc άρα δεν είναι πεταμένα λευτά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...