Προς το περιεχόμενο

BioShock Infinite


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στην αρχή πάντως, τα frames παίζουν πολύ. Δηλαδή και 40άρια έχω δει, αλλά και 80άρια.

Αν παρατηρήσεις, πέφτουν όταν κοιτάς συγκεκριμένες πόρτες..Δηλαδή στο σημείο που πας να ανοίξεις μια πόρτα, πέφτει στα μισά frames πολλές φορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα συμφωνησω με τα benchmark του Guru διοτι με την 7870ΧΤ στο benchmark του game τα fps κυμαινοντουσαν απο 50-70... Σημερα ξεκιναμε και επισημα το game.. Για να δουμε τι θα δουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι μπορεί να διαρκέσει παρά πολλές ώρες αν ψάχνετε τα πάντα και χαζεύετε το απίστευτο art. To steam έχει γράψει 10+ ώρες και βάσει του οδηγού του ign είμαι στην 15 απο τις συνολικά 40 τοποθεσίες.

 

Σχετικά με τα κολληματα που παρουσιάζονται....δοκιμάστε να κάνετε restart το game. Σε κάποια σημεία μπουκωνει το game, στο πρώτο save κάνω restart και voila problem solved.

 

Επίσης είναι το πρώτο μου fps ever το οποίο παίζω με.....gamepad :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Επίσης είναι το πρώτο μου fps ever το οποίο παίζω με.....gamepad :lol:

 

Αν το συνηθίσεις, το ποντίκι θα το χρησιμοποιείς μόνο για multiplayer FPS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήξω: η retail έκδοση μπαίνει αναγκαστικά σε κάποιον online client, πχ steam;Ή σε πείσμα των καιρών παίζει standalone;Έχει τίποτα μέσα η βασική έκδοση ή να το πάρω digital λέτε;

 

edit: phanispal 7950 είπαμε έχεις ε;Γιατί από τα benches που είδα μ' έχει πιάσει μια τρομάρα κι εμένα αν θα την παλεύει η gpu.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήξω: η retail έκδοση μπαίνει αναγκαστικά σε κάποιον online client, πχ steam;Ή σε πείσμα των καιρών παίζει standalone;Έχει τίποτα μέσα η βασική έκδοση ή να το πάρω digital λέτε;

 

edit: phanispal 7950 είπαμε έχεις ε;Γιατί από τα benches που είδα μ' έχει πιάσει μια τρομάρα κι εμένα αν θα την παλεύει η gpu.

 

Φιλε με 7770 και διπυρηνο (3220) το παιζω σε 1080p ολα ultra εκτος απο το object level of detail που το εχω στο high.

 

Σε μαχες 45 με 50, χαλαρα 55-60 fps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1080 με 1440 δεν εχει και τοσο μεγαλη διαφορα ρε συ. :-D

Μπα, καθόλου.Η μία έχει σχεδόν 2mp και η άλλη λίγο πάνω από 3,5...Όσοι είστε των μαθηματικών βγάλτε ποσοστά. :P

Τέσπα, μην το hijackάρω άλλο το θέμα.Πάντως το φαντάζομαι σε αυτή την ανάλυση και τρελαίνομαι!Να έβρισκα χρόνο μονάχα...

Να το πάρω retail λέτε ή να μην περιμένω άδικα να μου 'ρθει και να πάω σε ψηφιακό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...