Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά,

 

μόλις άρχισα ξανά να παίζω Diablo 3. Είμαι παλιός φανατικός του Diablo γενικά, αλλά το συγκεκριμένο έπαιξα για μόλις 2 μήνες από την κυκλοφορία του, όπως ο περισσότερος κόσμος τότε. 

 

Εντυπωσιάστηκα με τις αλλαγές πλέον. Μου άρεσε πάρα πολύ και σκοπεύω να παίξω σταθερά για top leaderboards. 

 

Στις μόλις 24 ώρες που έχω παίξει από προχθές κατάφερα ~500 Paragon Levels και μου λείπουν λίγα μόλις Ancients για Vyr's Archon Build καθώς και για Flashfire WoH Grinding. Έχω levelάρει λίγα Legendary Gems και έχω βρει τα περισσότερα Cube Powers που χρειάζομαι για Wizard αρχικά (πλην του The Furnace, δε μου πέφτει δε μου πέφτει).

 

Θέλω παρέα να με βοηθήσει με ότι έχει απομείνει και να παίζουμε μαζί γενικότερα. Είμαι active 24/7 και οι ώρες εργασίας μου είναι πρωινές. Για την ώρα είμαι σε άδεια.

 

Friend Requests για να με βοηθήσετε (κουβαλήσετε) λίγο, καθώς και για άπειρο grinding: Linus#2638

 

#JoinMe #Help 

500 paragon levels σε 24 ωρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχετε network disconnection errors? Δοκιμαζα ξανα την trial version και δεν θυμαμαι να ειχα ποτε τετοια προβλήματα.  

Η trial εκδοση απο οσο την θυμαμαι και απο πιο παλια ηταν γενικα τραγικη καθως εκτως των αλλων ειχα και ψιλο κολληματα(lag)στο παιχνιδι ενω το pc μου το σηκωνει παραπανω απο ευκολα το παιχνιδι.Δεν ξερω αν την εχουν αλλαξει/βελτιωσει αλλα παλια ηταν κακη σαν εκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έβαλα και ξεκίνησα πάλι!

Έφτιαξα σίζον χαρακτήρα,κρουσέηντερ!

 

Καλά έκανες αν και άργησες λίγο. Η σεζόν τελειώνει την Παρασκευή 15/4!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά έκανες αν και άργησες λίγο. Η σεζόν τελειώνει την Παρασκευή 15/4!

μάλιστα..

και τί γίνεται όταν τελειώσει η σεζόν με τον χαρακτήρα μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλιστα..

και τί γίνεται όταν τελειώσει η σεζόν με τον χαρακτήρα μου;

 

Μετατρέπεται σε Non Seasonal (NS).

Ότι έχει πάνω του και στο inventory μένει εκεί που είναι.

Τα πράγματα που έχεις στο σεντούκι σου έρχονται με mail!

(ναι, δεν είναι πλάκα, όταν ανοιξεις το παιχνίδι κάτω αριστερά θα αναβοσβήνει ένας φάκελος)

 

Στις 29/4 ξεκινά η 6η σεζόν. Θα μπορείς να φτιάξεις έναν νέο χαρακτήρα ή να "αναστήσεις" αυτόν που έχεις (rebirth).

Αν του κάνεις rebirth, θα εξαφανιστούν όλα τα πράγματα που φοράει, ότι έχει στο inventory (θα σταλούν με mail εκτός σεζόν).

Θα μηδενιστούν τα paragon points (δεν τα χάνεις, αθροίζονται εκτός σεζόν)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...