Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραία η λίστα, γέλασα και εγώ αλλά κάποια είναι λάθος :Ρ

Nice try though, nice try

 

ον τοπικ τώρα,

χθες έφαγα diablo σε nightmare και πλέον οδεύω σταυερά σε hell diff.

Πραγματικά, κάποια elites σου βγάζουν την Παναγία ( :mrgreen: )

Σε σημείο που τα διάφορα bosses από quests να είναι πολύ πιο εύκολα από ότι τα elite mobs.

Σαν wizard πάντως συμβουλεύω να δουλέψετε το build σας καθώς κάνει μεγάλη διαφορά.

 

ποια skills χρησιμοποιείς περισσότερο και με ποια runes?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια υπαρχει κανεις να εχει δοκιμασει ολους τους χαρακτηρες για ολοκληρο act? αν ναι ποιος ειναι πιο enjoyable?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποια skills χρησιμοποιείς περισσότερο και με ποια runes?

 

Λοιπόν συγκεκριμένα για τον diablo είχα το εξής build: http://us.battle.net/d3/en/calculator/wizard#UiXlRm!agc!bZaZbZ

(τώρα, ίσως να μην είχα astral presence, τα άλλαζα εκείνη την ώρα, δε θυμάμαι)

Πάντως η τακτική ήταν απλή, ξεκινούσα με blizzard / hydra / disintegrate μεχρι να αδειάσω και μετά lightning blast για να γεμίσω και αρκετό kiting. Το point στο build είναι kiting with blizzard + hydra + lightning blast για να χαμηλώνει το cd στο DS + Archon. Όταν έχω archon και το potion ΔΕΝ είναι σε cd και νιώθω ασφαλής, τότε του τραβάω archon αλλιώς disintegrate + DS. Δυσκολεύτικα λίγο αλλά μετά από καμιά 7-8 προσπάθειες τον έριξα. Επίσης πάρε πολλά potions (εγώ πρέπει να χρησιμοποίησα καμιά 10-15.

Βέβαια, in my defense δεν είχα ξαναχρησιμοποιήσει αυτό το build και έτσι έπρεπε να το συνηθίσω κιόλας. Τώρα στο hell πάει πιο καλά, με εξαίρεση τα elite. Εκεί ζορίζομαι. Περιμένω lvl 54-55 για να το βελτιώσω και να στρώσει καλά το build.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Παιδια, τι ειναι ο authenticator και σε τι χρησιμευει? Επισης δεν εχω smartphone για applications.

http://us.battle.net/support/en/article/battle-net-authenticator-faq

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος στο εστειλε? πως γινεται αυτο? σφραγισμενο δεν ειναι?

 

Ναι σφραγισμενο κανονικα ηρθε απο το amazon.co.uk.

Ειχε τα παντα μεσα εκτος απο το αυτοκολητο με το cd key

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σφραγισμενο κανονικα ηρθε απο το amazon.co.uk.

Ειχε τα παντα μεσα εκτος απο το αυτοκολητο με το cd key

 

 

εισαι σιγουρος? αν ηταν σφραγισμενο περιεργο μου φαινεται. κοιταξες καλα? πολυ περιεργα πραγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εισαι σιγουρος? αν ηταν σφραγισμενο περιεργο μου φαινεται. κοιταξες καλα? πολυ περιεργα πραγματα

 

Ναι σφραγισμενο κανονικοτατα εχω κοιταξει τα παντα, εκανα και ticket στην blizzard αλλα θα παρει αιωνες να απαντησουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σφραγισμενο κανονικοτατα εχω κοιταξει τα παντα, εκανα και ticket στην blizzard αλλα θα παρει αιωνες να απαντησουν

Mιλα και με την amazon. Άντε τωρα να βγαλεις άκρη και να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mιλα και με την amazon. Άντε τωρα να βγαλεις άκρη και να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας :-(

 

Εστειλα mail και στην amazon περιμενω να μου απαντησουν, δεν ξερω αν θα μου δωσουν και refound αν το στειλω πισω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εστειλα mail και στην amazon περιμενω να μου απαντησουν, δεν ξερω αν θα μου δωσουν και refound αν το στειλω πισω

 

Μπες στο live chat και μίλα με έναν εκπρόσωπο. Είναι πολύ εξυπηρετικοί και σίγουρα θα την βρείτε την άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...