Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δλδ οσοι πατε ινφερνο εισαστε ηδη 60lvl και δε παιρνετε αλλα level up;

 

:S

 

 

 

Στο AH μπορεις να πουλας τα αντικειμενα μονο σε παικτες ή και στο παιχνιδι; Με πραγματικα λεφτα εννοω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δλδ οσοι πατε ινφερνο εισαστε ηδη 60lvl και δε παιρνετε αλλα level up;

 

:S

 

 

 

Στο AH μπορεις να πουλας τα αντικειμενα μονο σε παικτες ή και στο παιχνιδι; Με πραγματικα λεφτα εννοω.

 

στο inferno ξεκινά το farming και το ντύσιμο οπότε οχι δεν ανεβένεις άλλο.

RMAH ειναι σαν το άλλο AH αλλα με χρήματα , δεν έχει ingame npc για αληθινά λεφτά γιατι τότε θα σε πλήρωνε η blizzard να της πουλάς αέρα κοπανιστό :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο ποιο lvl και μετα και απο ποιο επιπεδο δυσκολιας (nightmare/hell) πέφτουν αντικειμενα μέγιστου lvl? Δηλάδη πρεπει να παιζεις ως 60αρης και στο inferno?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αφού ξεσκίστηκα να βγάλω τον belial στον normal να σου και στο Nightmare :shock:

αφού Item με resistance δεν πέφτει που δεν πέφτει πως την παλεύεται ωρέ παίδες με το κωλοpoison ( για να μην αναφέρω τα fire skill που τρώω από άλλα mob)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αφού ξεσκίστηκα να βγάλω τον belial στον normal να σου και στο Nightmare :shock:

αφού Item με resistance δεν πέφτει που δεν πέφτει πως την παλεύεται ωρέ παίδες με το κωλοpoison ( για να μην αναφέρω τα fire skill που τρώω από άλλα mob)

 

το αποφεύγεις .

αν σου φαίνεται δύσκολο το nightmare που να δεις hell.

καλά ειναι λογικό πάντως να φας και ψώφο , μέσα στο πρόγραμμα ειναι τα wipe , ιδικά στο inferno αργότερα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχει πουλησει κανεις τιποτα στο auction house για real money?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Πούλησα εγώ κάτι σπάθια με 1.000.000 damage και μια elemental ασπίδα όλο gems σε κάτι Κινέζους για 8.567.34Α ευρώ. Φεύγω τώρα για Μπαχάμες. Ελπίζω να έχει εκεί internet για να συνεχίσω το λιώσιμο... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Το αλλάξανε stavraka από 29 σε 31?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια παιζει κανεις αλλος με guest και να εχει το ιδιο προβλημα? χτες τελειωσα τον skeleton king και σημερα μου βγαζει να μιλησω στην leah.... ξερω οτι μετα τον σκελετον δεν εχει παρακατω για εμας αλλα γιατι μου ξαναβγαζει τα παλια quests?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αφού ξεσκίστηκα να βγάλω τον belial στον normal να σου και στο Nightmare :shock:

αφού Item με resistance δεν πέφτει που δεν πέφτει πως την παλεύεται ωρέ παίδες με το κωλοpoison ( για να μην αναφέρω τα fire skill που τρώω από άλλα mob)

 

το intelligence ανεβαζει τα resistances , περα απο οποιοδηποτε αντικειμενο με +χ ταδε resistance.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το intelligence ανεβαζει τα resistances , περα απο οποιοδηποτε αντικειμενο με +χ ταδε resistance.

το ξέρω...

και να φανταστείς είμαι και wizard και το Int έχω ανεβασμένο πιο πολύ :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...