Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πίσω απο μπανάκια ^^

 

altair στο d = sorceroula εε λοιπόν είδα και εγω τις αλλαγές. cm με ww δεν είχα δοκιμάσει, παρότι έχω ανεβασμένο critical . Παίζω ένα συνδυασμό tank (παίζει switch η shield με skull) με archon που φορτώνει γρήγορα λόγω cm απο 5 mob hits με fnova. Εχω φτάσει μόνο μεχρι τον grom οπότε δεν μπορώ να πώ για παρακάτω παρόλα αυτά σε group προχωράει και με G9 μονο , σε σόλο με δύο χέρια. Σε cow λουλουδάκια inferno level (τι παραδοξολόγημα ε) ψοφολογάει ακόμα.

 

Καταλαβαίνω τον phantom που πικράθηκε γιατι το συγκεκριμένο build επεσε αρκετα (όπως χαθηκαν παλιότερα οι venom υδρες). Και για pve δεν είναι τίποτα αυτό, σε διάφορα παιχνίδια εχουμε φαει nerfs σε built που ήταν απολύτως κρίσιμα για χοντρό pvp και εκεί να δείτε κλάμα.

 

Imho η μαγισούλα παίζεται ακόμα. βεβαίως δεν έχω καεί οπότε ο λόγος μου δεν μπορεί να έχει μία hc απολυτότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.diablofan...fixes-and-more/

 

unofficial patch notes

 

Από ότι φαίνεται θα έχουμε νέο endgame με extra levels μετά τα 60(levels of excellence?) τα οποία θα μας δίνουν μικρά bonus(π.χ mf+gf)

 

tumblr_lltzgnHi5F1qzib3wo1_400.jpg

Επεξ/σία από Stavrakas13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα που θα μπω φαντάρος σκέφτομαι να παίζω απο κανα net cafe καμια φορά που θα έχω έξοδο ή αν είμαι σε μονάδα με pc με internet στο ΚΨΜ να παίζω απο εκεί. το θέμα είναι όμως πως θέλω να είμαι σίγουρος οτι δεν θα την πάθω απο κανα keylogger κλπ

 

απο που μπορώ να πάρω authenticator εκτός απο το blizz store? πουλάνε τα μαγαζιά η τα έχει μονο η blizz?

αυτό που ειναι για το wow κάνει για d3 ή είναι διαφορετικά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω κάτι να ρωτήσω... Είμαι 30 level και είμαι στο quest που πρέπει να σκοτώσεις τον diablo... Μόνος μου είναι αδύνατον να τον σκοτώσω... Τι μου προτείνετε να κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω κάτι να ρωτήσω... Είμαι 30 level και είμαι στο quest που πρέπει να σκοτώσεις τον diablo... Μόνος μου είναι αδύνατον να τον σκοτώσω... Τι μου προτείνετε να κάνω;

 

αγορασε/βρες καλυτερο gear :)

βρες καποιον να σε βοηθησει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως μπορώ να βρω κάποιον... πατάω open game to public αλλά δεν με κάνει κανείς πάρτυ... και εγώ δεν ξέρω πως να κάνω... το αγόρασε/βρες καλύτερο gear τι είναι; σόρρυ είμαι καινούργιος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε να παιξεις Public game στο quest που εισαι αν και δε νιμιζω να βρεις καποιον.

 

Αγορασε καλυτερα αντικειμενα απο το Auction House ή βρες τα παιζοντας οταν πεφτουν απο τους νεκρους.

 

 

Εχει καποιος εδω barb που στηριζεται περισσοτερο στο dps παρα στο all res/vit/armor?

Εχω φτασει 1052 min all res buffed / 10k armor buffed / 63k vit

αλλα με 24,8k buffed dmg νομιζω οτι εχω φτασει στο peak.

Για να βρω gear με τα ιδια χαρακτηριστικα + crit chance,dmg θελει της παναγιας τα ματια απο gold...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον δικο μου τον εχω με 67k dmg και αρκετα καλα σε res , Unbuffed 600 περιπου και armor στα 6300

για περισοτερα δες το profile μου.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Throwz-2940/hero/352687

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...