Προς το περιεχόμενο

Τί ποδήλατο έχετε ή θέλετε


Spok

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις.

 

Είδα και άλλα δύο νήματα, οπότε μπορεί και αυτό να συγχωνευθεί σε κάποιο από αυτά.

 

Θα ήθελα να ρωτήσω αν το Ideal Nergetic, που προτείνεται, είναι και για βουνό (χωματόδρομοι) και άσφαλτο;

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 440
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

η γνώμη σας ανάμεσα σε:

Bullet (200€ μπροστινή ανάρτηση, στεφ, quick release)

Cross (250€ δισκόφρενα, quick release)

? ή κάτι άλλο σε αυτά τα χρήματα; Το στεφ είναι τόσο βολικό όσο νομίζω οτι είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ενα αλλο forum ειδα αυτο http://www.canyon.com/_en/mountainbikes/specs.html?b=1782 ο ερωτας ηταν κεραυνοβόλος... μαλλον του χρονου θα ανέβουμε τα σκαλια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ενα αλλο forum ειδα αυτο http://www.canyon.com/_en/mountainbikes/specs.html?b=1782 ο ερωτας ηταν κεραυνοβόλος... μαλλον του χρονου θα ανέβουμε τα σκαλια :P

Να υποθέσω ότι το αμορτισέρ του και μόνο θάχει όσο τρία απ' το ποδήλατό μου;:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα (χθες πλεον) τσιμπησα ενα τετοιο σε μαυρο χρωματακι th_YVT060.jpg

 

ειναι dahon licenced και το φτηνοτερο σπαστο που βρηκα (απο ποδηλατουπολη 300ε -20% λογω καρτας ανεργειας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα (χθες πλεον) τσιμπησα ενα τετοιο σε μαυρο χρωματακι th_YVT060.jpg

 

ειναι dahon licenced και το φτηνοτερο σπαστο που βρηκα (απο ποδηλατουπολη 300ε -20% λογω καρτας ανεργειας)

 

αγόρασα αυτό το σπαστό http://www.gatsoulis.gr/index.php?controller=product&path=192_226&product_id=211

240 ευρώ! μια χαρά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Να ρωτήσω. Οι 28ιντσες ρόδες πώς είναι στην αρκετά ως πολύ απότομη ανηφόρα, στο μέτρια ανώμαλο έδαφος και για ελιγμούς μέσα στην πόλη σε σχέση με τις 26ιντσες; Το σκέφτομαι να πάρω hybrid με ρόδα στις 28 ίντσες αλλά μέχρι τώρα έχω οδηγική εμπειρία μόνο σε ρόδες 26ιντσών. Θα μου κάνει για τις χρήσεις που το θέλω (τις οποίες ανέφερα) ή να παραμείνω στις 26 ίντσες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω. Οι 28ιντσες ρόδες πώς είναι στην αρκετά ως πολύ απότομη ανηφόρα, στο μέτρια ανώμαλο έδαφος και για ελιγμούς μέσα στην πόλη σε σχέση με τις 26ιντσες; Το σκέφτομαι να πάρω hybrid με ρόδα στις 28 ίντσες αλλά μέχρι τώρα έχω οδηγική εμπειρία μόνο σε ρόδες 26ιντσών. Θα μου κάνει για τις χρήσεις που το θέλω (τις οποίες ανέφερα) ή να παραμείνω στις 26 ίντσες;

 

28 ίντσες μόνο για δρόμο/πόλη. Δεν το συζητώ καν οτι επιβάλλονται 26άρες για τη χρήση που το θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...