Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eλα να ζεσταινομαστε σιγα σιγα..χαχα

http://www.abgx.net/filename/?ch=9

 

Φωτια θα παρουν τα pc...

Παω να αγορασω τωρα κανεναν εξτρα σκληρο γιατι εκει στο πλαισιο θα τους ανεβασουν 30% μολις το μυριστουν...:lol:

 

Αμα βγαλει καινουριο Firmware η SONY(πολυ σιγουρο) τοτε τα παιχνιδια δεν θα παιζουν online

 

Σιγα τα αυγα για μενα.

Παντως φανατικα online παιζουν κυριως οι pro-maniac και COD-maniac ε αυτοι λιωνουν σε αυτα και δεν τους νοιαζουν ολα τα αλλα παιχνιδια. Εγω που ειμαι της single -player εμπειριας με εσωσε το τσιπαρισμα στο Xbox360 μου και μαλιστα δεν εχω μπει ουτε μια φορα online εκει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eλα να ζεσταινομαστε σιγα σιγα..χαχα

http://www.abgx.net/filename/?ch=9

Εμένα ρε παιδιά γιατί όταν πατάω πάνω σε κάθε παιχνίδι μου βγάζει αυτό?[Εικόνα]

Και μετά πατάω στο πρώτο σύνδεσμο της εικόνας και μου βγάζει την αρχική σελίδα του eb games...

post-125013-129063112865_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλα να ζεσταινομαστε σιγα σιγα..χαχα

http://www.abgx.net/filename/?ch=9

Εμένα ρε παιδιά γιατί όταν πατάω πάνω σε κάθε παιχνίδι μου βγάζει αυτό?[Εικόνα]

Και μετά πατάω στο πρώτο σύνδεσμο της εικόνας και μου βγάζει την αρχική σελίδα του eb games...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ρε παιδιά γιατί όταν πατάω πάνω σε κάθε παιχνίδι μου βγάζει αυτό?[Εικόνα]

Και μετά πατάω στο πρώτο σύνδεσμο της εικόνας και μου βγάζει την αρχική σελίδα του eb games...

 

Google search το filename και απο εκεί και πέρα το ψάχνεις σε κάποιο tracker. Το παραπάνω site είναι απλός indexer, δεν περιέχει direct links.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ρε παιδιά γιατί όταν πατάω πάνω σε κάθε παιχνίδι μου βγάζει αυτό?[Εικόνα]

Και μετά πατάω στο πρώτο σύνδεσμο της εικόνας και μου βγάζει την αρχική σελίδα του eb games...

 

Google search το filename και απο εκεί και πέρα το ψάχνεις σε κάποιο tracker. Το παραπάνω site είναι απλός indexer, δεν περιέχει direct links.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως δεν νομιζω να ειναι τα games 25 GB κλπ.Μπορει καποια να ειναι αρκετα μεγαλα αλλα εγω πχ βλεπω σε 2 ωρες το Call.of.Duty.4.Modern.Warfare.USA.PS3-PARADOX.Μεγεθος 5.3GB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως δεν νομιζω να ειναι τα games 25 GB κλπ.Μπορει καποια να ειναι αρκετα μεγαλα αλλα εγω πχ βλεπω σε 2 ωρες το Call.of.Duty.4.Modern.Warfare.USA.PS3-PARADOX.Μεγεθος 5.3GB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...