Προς το περιεχόμενο

Νέα iPods 2008


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Η Apple μετά το event αυτό θα αποτελέσει το κερασάκι στη τούρτα για το επερχόμενο κραχ :lol: Θα σκίσουμε όλοι τις πιστωτικές για να πάρουμε macbooks και θα αυτοκαταστραφούμε :-D Εμένα πιο πολύ όμως με χαλάει που θα βλέπω παντού δαγκωμένα μηλαράκια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10 το πρωί ώρα Καλιφόρνιας (pacific time) που αναλογεί στις 8 το βράδυ σε εμάς (αν δεν κάνω λάθος, Αθήνα-Νέα Υόρκη 7 ώρες διαφορά + Νέα Υόρκη-Λος Άντζελες 3 ώρες διαφορά = 10 ώρες). :-D

Τελευταίες ειδήσεις λένε και για παρουσίαση iLife 09 και iWork 09.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...

Οκ,δεν ήξερα που ακριβώς να γράψω,αλλα νομίζω ότι εδώ δεν υπάρχει πρόβλημα.Βασικά έχω μια απορία.Αυτή τη στιγμή πια Generation ipod classic΄120GB κυκλοφορεί στην παγκόσμια αγορά; Γιατί ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα Ipod classic 120GB αλλά σε μερικά site βλέπω ότι αναμένεται να έρθει σύντομα (στα ελληνικά site to βλέπω αυτό) και σε άλλα ότι το προιόν έχει εξαντληθεί (πχ στο e-shop).Αυτό που θέλω να καταλάβω είναι εάν κυκλοφορεί κάποια νέα έκδοση του classic 120GB. Σε αυτό το site για παράδειγμα ( http://www.hardshop.gr/shop/item.asp?itemid=11570&catid=311 ),που σκέφτομαι κ να το αγοράσω από το συγκεκριμένω site, στον τίτλο λέει "IPOD classic 6th GEN" και στην περιγραφή το αναφέρει σαν 7η γενιά :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ,δεν ήξερα που ακριβώς να γράψω,αλλα νομίζω ότι εδώ δεν υπάρχει πρόβλημα.Βασικά έχω μια απορία.Αυτή τη στιγμή πια Generation ipod classic΄120GB κυκλοφορεί στην παγκόσμια αγορά; Γιατί ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα Ipod classic 120GB αλλά σε μερικά site βλέπω ότι αναμένεται να έρθει σύντομα (στα ελληνικά site to βλέπω αυτό) και σε άλλα ότι το προιόν έχει εξαντληθεί (πχ στο e-shop).Αυτό που θέλω να καταλάβω είναι εάν κυκλοφορεί κάποια νέα έκδοση του classic 120GB. Σε αυτό το site για παράδειγμα ( http://www.hardshop.gr/shop/item.asp?itemid=11570&catid=311 ),που σκέφτομαι κ να το αγοράσω από το συγκεκριμένω site, στον τίτλο λέει "IPOD classic 6th GEN" και στην περιγραφή το αναφέρει σαν 7η γενιά :confused:

 

Θα έλεγα να περιμένεις λιγάκι, μιας και είναι πολύ πιθανό σε 10-15 μέρες να έχουμε εξελίξεις.

 

Κάθε Σεπτέμβρη η Apple συνιθίζει να βγάζει νέα μοντέλα iPod. Αν και δεν έχει βγει ακόμα κάποια ανακοίνωση είναι σχεδόν σίγουρο πως θα το κάνει και φέτος.

 

Αυτός είναι μάλλον και ο λόγος που υπάρχει χαμηλή διαθεσιμότητα στα τρέχοντα μοντέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...