Προς το περιεχόμενο

Αγορα APPLE MACBOOK PRO 17'' 2.5GHZ GR/EN


Greek-Chater

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

τελικα αλλαξα γνωμη και δεν προκειτε να δωσω τοσα λεφτα για ενα laptop ακομα και της ταξης του macbook pro ... αγορασα ενα tοwer με 8 gb ram κ.α.

 

 

Εχω καποια λεφτα περιπου 1500 ευρω για να διαθεσω για laptop σκεφτηκα να παρω το macbook το απλο με 160GB χωρο αλλα με προβληματιζει η οθονη του... ειναι καπως μικρη ... εχεις κανει ερθει σε επαφη με 13,3 οθονη για να μου πει αν 8α μπορω να δω καμια ταινια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι για να δεις ταινία στο καράβι που ούτως ή άλλως δεν έχεις τίποτα καλύτερο να κάνεις :-) πρέπει να του βάλεις ηχεία γιατί αλλιώς δεν αξίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Portable laptop είναι. Ούτε για να βλέπεις ταινείες ούτε για να κάνεις party είναι..

 

ΑΛΛΑ άμα θες να δεις ταινεία μπορείς πάρα πολύ καλά να δεις. Βάζοντας το στα πόδια σου ή στο τραπεζάκι απέναντί σου οι 13.3 είναι μια χαρά. Βάζεις και ακουστικά μιας και οι υπόλοιποι δεν σου φταίνε σε τίποτα και τελείωσε η υπόθεση. Άμα το θές και στο σπίτι πήγαινε πάρε μια 20αρα με 150 ευρώ και είσαι μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 1600 ευρω παιρνεις και αυτο:

http://www.camber.gr/productrec.asp?PUC=7183

 

17" , με 3 χρονια εγγυηση και ταχυτατο.

 

Αν θελεις κατι μικρο, να κοιταξεις σε κατι ελαφρυ 13.3" .

Αν θελεις κατι σε mac και οχι πολυ ακριβο, τοτε μονη λυση το macbook.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να κοιτάξεις με αυτά τα λεφτά και για MacBook Pro 15" σε μεταχειρισμένο. Εγώ αγόρασα ένα MacBook από συντοπίτη με 700 ευρώ το οποίο είχε αγοραστεί το περασμένο Δεκέμβριο 1500. Ήταν σαν καινούργιο και δεν έχει ούτε γρατσουνιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις καποιος να μου δειξει μια φωτο του σε πραγματικη αναλυση για να καταλαβω το μεγε8ος της ο8ονης ... παιδια 15,4 και 17 ιντσες οθονη δεν εχει πλεον φορητοτητα....

 

 

-----Προστέθηκε 25/9/2008 στις 10 : 35 : 54-----

 

 

Portable laptop είναι. Ούτε για να βλέπεις ταινείες ούτε για να κάνεις party είναι..

 

γιατι δεν μπορεις να κανεις παρτυ? δεν εχει δυνατα ηχεια...??? Εγω το 8ελω να βλεπω καμια tv seira να κανω chat και να μπαινω στον νετ... και να ακουω και μουσικη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά μπορείς να πάρεις και το δικό μου που είναι ολοκαίνουριο και super μηχάνημα. Το δίνω γιατί θέλω κάτι μικρό και portable για μετακινήσεις... Έχεις pm

 

 

-----Προστέθηκε 25/9/2008 στις 10 : 36 : 46-----

 

 

Α.. Sorry.. θέλεις portable, μάλλον δε σου κάνει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις καποιος να μου δειξει μια φωτο του σε πραγματικη αναλυση για να καταλαβω το μεγε8ος της ο8ονης ... παιδια 15,4 και 17 ιντσες οθονη δεν εχει πλεον φορητοτητα....

 

 

Δεν μπορουμε να στο δειξουμε...

Καλυτερα να πας να τα δεις απο κοντα για να καταλαβεις..

 

 

Επισης ,εχε υποψην σου οτι μετραει και το βαρος στην φορητοτητα.Αλλωστε οι ωμοι σου κουβαλανε βαρος και οχι μεγεθος!

 

Και η διαφορα του macbook pro 15.4"(το ελαφρυτερο 15.4" της αγορας) με to macbook 13.3"(απο τα βαρυτερα 13.3" της αγορας,υπαρχουν μεχρι και 14.1" που ειναι ελαφρυτερα) ειναι λιγοτερη απο 200gr.

Οποτε απο αποψη βαρους ισως σε βολευει και το macbook pro 15.4".

Ή διαφορετικοτα αν θελεις φορητοτητα και οχι πολυ μικρη οθονη, μπορεις να δεις καποιο 14.1" που θα ειναι πιο ελαφρυ-φορητο απο το macbook 13.3" .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To 15.4 macbook ποσο βγαινει?

 

 

-----Προστέθηκε 25/9/2008 στις 10 : 45 : 29-----

 

 

Βγανει στα 1900 ευρω και δεν περνω του φιλου mxanho με 1700 ευρω?

 

 

-----Προστέθηκε 25/9/2008 στις 10 : 51 : 51-----

 

 

Eκτος αν μπορω να το παρω απο την apple απευθειας με ελληνικα ... γινεται αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...