Προς το περιεχόμενο

Αγορα APPLE MACBOOK PRO 17'' 2.5GHZ GR/EN


Greek-Chater

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάλλον αυτή την αγοράζεις μαζί με το mac και όχι μόνη της. Κρατάω μια μικρή επιφύλαξη για το πόσο καιρό μετά την αγορά του mac μπορείς να την ενεργοποιήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Πάντως ρίχνοντας μια ματιά στο ebay έχει πολύ-πολύ καλές τιμές αλλά πολλές αγγελίες βρωμάνε. Κοιτάξτε φωτογραφία-fake (προσέξτε το πληκτρολόγιο που είναι του MB και MBA και σίγουρα όχι του ΜΒΡ + το πάχος, το κόψιμο κτλ μου θυμίζει τα Sony προηγούμενης γενιάς) από αγγελία power-seller που το πουλάει καινούργιο 2499$

 

macbook-pro-06.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ρίχνοντας μια ματιά στο ebay έχει πολύ-πολύ καλές τιμές αλλά πολλές αγγελίες βρωμάνε. Κοιτάξτε φωτογραφία-fake

 

Γι αυτό σκέφτομαι να πάρω αυτό που έχω βρει που θα το ελέγξω πριν το πάρω.

 

Μάλλον αυτή την αγοράζεις μαζί με το mac και όχι μόνη της. Κρατάω μια μικρή επιφύλαξη για το πόσο καιρό μετά την αγορά του mac μπορείς να την ενεργοποιήσεις.

 

Και ποιός θα μπορέσει να μου απαντήσει υπεύθυνα γι αυτό; Δεν νομίζω να μπορεί να απαντήσει η rainbow αφού οι ίδιοι δεν προσφέρουν επέκταση εγγύησης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να την πάρεις οποιαδήποτε στιγμή θέλεις αρκεί να είσαι μέσα στην εγγύηση.

 

Ειναι σιγουρο αυτο??

 

Με την εννοια οτι μπορεις να παρεις επεκταση εγγυησης πχ απο Αγγλια-Ιταλια-Γερμανια αν το μηχανημα ειναι αγορασμενο απο Ελλαδα?

Γιατι νομιζα πως την επεκταση εγγυησης μπορεις να την αγορασεις οποτε θελεις μεσα στον πρωτο χρονο, αρκει να την αγορασεις απο την ιδια χωρα που αγορασες τον φορητο.

Και ως γνωστον στην Ελλαδα δεν διατιθεται εγγυηση,οποτε δεν μπορεις να αγορασεις επεκταση ουτε απο εδω ουτε απο το εξωτερικο.

 

 

Αν ομως δεν ισχυει αυτο(δηλαδη μπορεις να αγορασεις επεκταση εγγυησης απο εξωτερικο για ελληνικο μηχανημα), τοτε ειναι πολυ ευχαριστο νεο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγόρασα... έχω σοκαριστεί με το πόσο ΤΕΛΕΙΟ είναι...!

 

μπορεί να μου πει κάποιος που θα βρώ ορθογραφικό έλεγχο για το Mac Office? γιατί αν εμφανιστώ στην ομάδα εργασίας μου χωρίς ορθογραφικό έλεγχο τότε την πάτησα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...