Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

One or all of your search keywords were below 3 characters or you searched for words which are not allowed, such as 'html', 'img', etc, please increase the length of these search keywords or choose different keywords.

 

Πάμε καλά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άσε, έφαγα κι εγώ την ίδια κρυάδα σε μία πρόσφατη αναζήτηση που έκανα (έψαχνα παλιά μηνύματά μου που περιείχαν τον όρο "javascript", για να βοηθήσω έναν συμφορουμίτη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

«Αγγελίες πωλήσεις και από κινητό»

 

Παιδιά πότε θα δώσετε αυτήν την δυνατότητα επιτέλους και από κινητά;

Και από την εφαρμογή για iPhone;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκαθάριση των αγγελιών παιδιά!

Το φορουμ μεγαλώνει και αυτο είναι καλό αλλά ο όγκος των αγγελιών κάνει αυτο το κομμάτι του φορουμ δυσχρηστο!

Οπότε καλό θα ήταν να διαγράφονται οι αγγελίες και να μην παραμένουν ανενεργες ετσι ώστε να ξέρουμε τι υπάρχει ακόμα προς πώληση!

Αν είναι αναγκαίο να υπάρχουν οι κλειστές αγγελίες καλό θα ήταν να δημιουργηθεί ένα "ιστορικο" και να περνανε εκει μετά την πώληση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...κι ας μπει και στην ανανέωση ένα πλαφόν,να σταματήσουνε κι οι γκρίνιες...

 

Ας πούμε,όπως η ανάρτηση,δυό τη βδομάδα.

 

 

Ε,ακούραστε;Κανα scriptάκι; :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορυ που το γραφω εδω αλλα ειναι υψίστης σημασιας!

Πότε θα ειναι διαθεσιμη η Αναζητηση? Ειναι πολυ δυσκολο να παραολουθουμε τα μυνηματα μας χωρις αυτην.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ξαναρωτάω μετά από καιρό: Τι έγινε με εκείνο το μαύρο φοντο στο forum; Το μοναδικό skin που έχετε φτοιάξει δεν με καλύπτει

 

Ο,τι εγινε και με το 90% των προτασεων. Τιποτα.

Παιζει να εχω ζητησει σκουρο skin καμια 2-3ετια τωρα, και αρκετα περισσοτερες φορες απο μια, αλλα αφου δεν προκειται να υλοποιηθει, απλα σωπασα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυο προβληματα εχω να αναφερω που δε βλεπω να λυνονται ουτε με αλλαγη resolution(ie8)

- Το spoiler δεν διαβαζεται

- Καποιες φορες τα posts εμφανιζονται το ενα να επικαλυπτει το αλλο, οποτε χρειαζονται 1-2 refresh για να γινει σωστα η απεικονιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναρωτάω μετά από καιρό: Τι έγινε με εκείνο το μαύρο φοντο στο forum; Το μοναδικό skin που έχετε φτοιάξει δεν με καλύπτει

 

 

Ο,τι εγινε και με το 90% των προτασεων. Τιποτα.

Παιζει να εχω ζητησει σκουρο skin καμια 2-3ετια τωρα, και αρκετα περισσοτερες φορες απο μια, αλλα αφου δεν προκειται να υλοποιηθει, απλα σωπασα :)

 

γιατί δεν βάζετε ένα style;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

γιατί δεν βάζετε ένα style;

 

Tωρα θα μπλεκουμε με styles και τριχες κατσαρες :P

 

(δε στελνεις κανα διαφωτιστικο pm please? :):))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...