Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα

 

 

Μια πρόταση που κάνω για το site είναι να υπάρξει τρόπος και στην συνομιλία μέσω p.m να μπορούμε να επισυνάψουμε αρχεία (φωτογραφίες) θα βόλευε αρκετά ειδικά σε περιπτώσεις που στην αγγελία δεν υπάρχουν φωτογραφίες η χρειάζονται συμπληρωματικές φωτογραφίες από το αντικείμενο.

 

 ευχαριστώ  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί τι έχει γίνει με το tapatalk?

 

Έχει ζητηθεί άπειρες φορές αλλά έχει απορριφθεί καθώς παρουσιάζει διάφορα μειονεκτήματα και επίσης βρισκόμαστε εν αναμονή του new android app.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Παιδιά πάντα αναρωτιόμουνα μήπως γίνεται να μπει το σιτε στο tapatalk.

  

Πονεμένη ιστορία, άστο.

Καθόλου "πονεμένη ιστορία". Η απάντηση που έχει δοθεί από τον administrator είναι σαφής και αναλυτική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καθόλου "πονεμένη ιστορία". Η απάντηση που έχει δοθεί από τον administrator είναι σαφής και αναλυτική.

 

Ναι εντάξει, ίσως ακούστηκε λίγο κακοπροαίρετο αλλά δεν είχα τέτοιο σκοπό. Το πονεμένη πήγαινε στο ότι έχει αποφασιστεί να μην γίνει έστω και μέχρι να βγει το app.

Επεξ/σία από funbreaker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

 

Χρησιμοποιω το forum τον τελευταίο καιρό και μπορω να πω οτι μου αρεσει ιδιαιτερα και απο τεχνικης αποψης λειτουργίας αλλα και σε επιπεδο συνομιλιων με τα περισσοτερα παιδια.

 

Μιας λοιπον και καλυπτει παρα πολλες κατηγοριες, πιστευω θα ηταν ωραιο να καλύπτει αλλη μια που σιγουρα πολλοι ασχολουμαστε, τα επιτραπεζια παιχνιδια......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

 

Χρησιμοποιω το forum τον τελευταίο καιρό και μπορω να πω οτι μου αρεσει ιδιαιτερα και απο τεχνικης αποψης λειτουργίας αλλα και σε επιπεδο συνομιλιων με τα περισσοτερα παιδια.

 

Μιας λοιπον και καλυπτει παρα πολλες κατηγοριες, πιστευω θα ηταν ωραιο να καλύπτει αλλη μια που σιγουρα πολλοι ασχολουμαστε, τα επιτραπεζια παιχνιδια......

Καλημέρα, υπάρχει ένα θέμα για τα επιτραπέζια rpg αν σε ενδιαφέρει! :)

 

http://www.insomnia.gr/topic/592399-the-fantasy-thread/page-3?hl=%2B%CE%B5%CF%80%CE%B9%CF%84%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%B6%CE%B9%CE%B1&do=findComment&comment=54492818

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλησπέρα, υπάρχει θέμα για τις συσκευές και apps για VR;

 

Αν δεν υπάρχει θέλει κάποιος σχετικός ν ανοίξει;  :-D

Ανοιξε ενα θεμα στο Μobile Software και βαλε οσες εχεις βρει πχ. 

Παντως ειναι οντως ενδιαφερουσα προσεγγιση ετσι οπως τα vr headsets κερδιζουν εδαφος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοιξε ενα θεμα στο Μobile Software και βαλε οσες εχεις βρει πχ. 

Παντως ειναι οντως ενδιαφερουσα προσεγγιση ετσι οπως τα vr headsets κερδιζουν εδαφος.

 

Μετα χαράς θα το έκανα, αλλά ακόμη δεν έχω πάρει καν το δικό μου και κάνω έρευνα αγοράς.

Άρα δεν γνωρίζω σχεδόν τίποτε ακόμη.

 

Είμαι σίγουρος όμως ότι θα υπάρχουν συνφορουμίτες με εμπειρία.

 

υγ. Είχα χτες το βράδυ την πρώτη μου εμπειρία από φίλου Samsung Gear VR με S6 κι έπαθα πολιτισμικό σοκ, οπότε ψάχνομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...