Προς το περιεχόμενο

ρολόι χειρός: τί φοράτε/ποιο θα θέλατε?


ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΣΑΝΤ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ, αν μπορείς να στείλεις σε πμ κάποια από τα μαγαζιά (μην κάνουμε και διαφήμιση) θα το εκτιμούσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, j0hnn1e είπε

Ευχαριστώ, αν μπορείς να στείλεις σε πμ κάποια από τα μαγαζιά (μην κάνουμε και διαφήμιση) θα το εκτιμούσα.

Επειδη εχω χρονια που εφυγα απο την Αθηνα δεν ξερω αλλα κοιτας στοα φεξη ( πεζοδρομο γλαδστωνος ) πανεπηστημιου και στις καθετους της πχ εκει μπενακη 5 ειναι ο Στεφανιδης , και γυρω απο την πλ συνταγματος που εχει τα πολλα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3-4 καταστήματα είναι όλα κι όλα πέριξ του Συντάγματος. με το σωστό τρόπο θα πετύχεις πιστεύω μια πολύ καλή τιμή που αν όχι ίδια θα είναι κοντά στα επίπεδα αυτών που βλέπεις στο chrono24. 

αν και οι πραγματικά καλές τιμές ήταν πριν κάνα δυο χρόνια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, wired_1 said:

 image.jpeg.347f03d70013d168601855c7d849d65e.jpeg

Αγαπημένο αγροτεμάχιο, του έχω αλλάξει τα φώτα και δεν καταλαβαίνει τπτ! Να το χαρείς (κατέβασε την Move της Casio στο κινητό και ενεργοποίησε το GPS για τις προπονήσεις σου).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ας βάλω και εγώ το τελευταίο αγροτεμάχιο εδώ, πάλι Δέλτα ποταμού Πέρλ (της μόδας τελευταία).

6qGmmu3.jpg

mVU1p6a.jpg

YGMhhmB.jpg

m7Ovb7j.jpg

ZpfSB1q.jpg

lU0mqV0.jpg

Έχει τον VH31 της Seiko μέσα, οπότε κρατάει χρονομετρία quartz ενώ χτυπάει 4 φορές το δευτερόλεπτο ο δείκτης (2Hz).

Πρώτη φορά που παίρνω mechaquartz 3hander, συνήθως τα βλέπαμε στους χρονογράφους αυτά. Ταμάμ!

Επεξ/σία από Dante80
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα φίλο που έχει τρέλα με ρολόγια, συνεχώς αλλάζει, γνησία ή ρεπλικες δεν γνωρίζω, αλλα το τελευταιο ηταν τοσο ασχημο αλλα δεν του το πα, του είπα οτι ηταν ιδιαίτερο :P εγω τα βλέπω πιο πρακτικά τα πράγματα, ενα smartwatch που σου κανει την ζωη σου πιο ευκολη πλεον ειναι must. 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Manefs23 said:

Εχω ενα φίλο που έχει τρέλα με ρολόγια, συνεχώς αλλάζει, γνησία ή ρεπλικες δεν γνωρίζω, αλλα το τελευταιο ηταν τοσο ασχημο αλλα δεν του το πα, του είπα οτι ηταν ιδιαίτερο :P εγω τα βλέπω πιο πρακτικά τα πράγματα, ενα smartwatch που σου κανει την ζωη σου πιο ευκολη πλεον ειναι must. 

Φίλε βρίσκεσαι σε λάθος thread. Και το smartwatch δεν κάνει τίποτα που δεν κάνει πιο καλά το τηλέφωνο σου.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Manefs23 είπε

εγω τα βλέπω πιο πρακτικά τα πράγματα, ενα smartwatch που σου κανει την ζωη σου πιο ευκολη πλεον ειναι must. 

Τα ρολόγια που συζητάμε εδώ δεν είναι επειδή κάνουν τη ζωή μας πιο εύκολη. Την ώρα δείχνουν που μπορούμε να τη δούμε και στο κινητό. Εδώ τα αντιμετωπίζουμε σαν έργα τέχνης και κοσμήματα. 

  • Like 6
  • Thanks 2
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 hours ago, Psyber said:

@Dante80 που το πήρες αυτό; Πολύ ωραίο!!!!

Το αγόρασα από Ali, είχε μια προσφορά πριν ένα μήνα περίπου. 43€ με μεταφορικά. Τώρα το βλέπω στα 52€.

Τα αξίζει σίγουρα.

Επεξ/σία από Dante80
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...